Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18. lesz a barátom. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
valami különleges,meglepit szeretnék neki :)
2008. júl. 10. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
szerintem add neki magad valami szexi fehérneműben egy erotikus tánccal!:)
2008. júl. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a meglepiket,akkor sztem hívd meg a legjobb barátait hozzá vagy hozzád és csinálj neki egy kis bulit.És úgy h a barátod ne tudja míg oda nem érnek a többiek.Aztán te meg lépj be később h nagyobb meglepi legyen,hogy higgye azt h te elsem mész.Persze vmi jó kis személyes ajándékkal(és persze a többiek ne mondják el h ki szervezte).
2008. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha a szülők engedik vidd el vhova 1-2 napos nyaralásra!Szervezd meg nélküle.Aztán vhogy induljatok el.:P Szerintem ez aranyos.
2008. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hat igen,mondjuk elvini vlhova nemtudom,meg csak 15 vaok :))) Es a haverjaival meg kulon akarja megunnepelni es vlm pedig 18.-an akkor van neki a xulinapja :) Es kettesben xeretnenk.En fogok hozza elmenni aludni.Valami kulonlegeset xeretneek...Csak fogalmam sinc shogy mit :D Gondoltam a webcamra,ugysi elromlott neki,es ugysi 40 km van koztuk,es hozza mondanam hogy ''picim azeert vettem camot h mindennap latni tudjalak'' :))) De rajott h ext akarom...de attol meg megvehetem ext?! De meg xeretneek neki vlmi aranyosat...xepeet...sexyt valami erdekes meglepit...
2008. júl. 11. 00:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia megint én a 2.hsz és a 3. is:P Én a barátomnak csináltattam egy polot meg egy párnát is amin ketten vagyunk rajta,ő meg csinált nekem valentín napra kulcstartót amin szintén ketten vagyunk.Volt mikor Garfield-os alsógatyát vettem neki ami világít.És akkor azzal hülyültünk h azért mert h este megtaláljam a lényeget,bár nem középen van a minta hanem az egyik lábán:p de attól még jópofa.Egyébként az én barátom is nemsokára 18 lesz és én se nagyon tudok mit kitalálni.Mert ezek közül amiket írtam egyik se jönne össze.Sok sikert majd a meglepihez.
2008. júl. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha vmi jót ki tudtál találni akkor írj légyszives: bettus008@gmail.com-ra
2008. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziaaa :) Jolenne ha tudnank vlhol dumalni h majd kikerjeem a velemenyed van msned vagy skype ? megirom neked emailbe.Majd vegyel fel ahol tudx :) papa
2008. júl. 11. 11:34
 8/9 A kérdező kommentje:
megint en vagyok :D Ndem tudok emailt irni enmtudom a jelxom xD ird meg te nkm timcsi321@hotmail.com-ra koxi :)
2008. júl. 11. 11:38
 9/9 Satanné ***** válasza:
Mndenképp olyan ajándékot adj Neki, amitől érzi, hogy Ő már bizony nagy fiú, azaz férfi :D
2008. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!