Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsam vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem, mondván, hogy már nem érzi a tüzet, amit korábban. És egyik napról a másikra, nem is értettem. Ő egy nagyon vagány csaj, és alapjáraton én is az lennék, de az utóbbi időben az a "túl odaadó", "túl lelkizős" fajta lettem, ami korábban nem voltam. És minden nap találkozunk, mert egy helyen tanulunk. Mit lehet tenni?

2013. nov. 21. 07:30
 1/4 zotanbro ***** válasza:
ha mar ninvy meg a tuz haggyad..
2013. nov. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A tüzet mindig újra lehet gyújtani. Csak azt kell tudnom, hogy hogyan.
2013. nov. 21. 07:33
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez bukta, már nem az a férfi vagy akit megismert ilyen egyszerű. Azzal, hogy nagyon lelkizős és odaadó lettél már el is buktál viszont nem lehetett olyan nagy szerelem, ha ennyi után se szó se beszéd lelépett úgy, hogy meg sem próbálta megbeszélni vagy meg sem próbált tenni érte, hogy elmondja, változtasson. Felejtsd el az lesz a legjobb, nincs még ő kész egy komoly kapcsolatra egyébként sem.

A szerelemben nem számít az, hogy a másik mennyire vagány, éretlenek vagytok még szerintem mindketten.

2013. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hagyjad, mert olyan kapcsolatnak nincs és nem is lesz soha boldog jövője ahol ilyen hamar elmúlik a tűz. Azt jobb hagyni még az elején mert semmi nem lenne belőle. Nem vagytok egymáshoz valók, ennyi az egész..

Akivel kell azzal majd megmarad a tűz..

2013. nov. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!