Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha van egy srác, akinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy srác, akinek van egy nagyon szép barátnője, akkor is bepróbálkoznak nála a lányok, akik alapból bepróbálkoznának?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy pl van egy csaj, aki általánosságban véve nagyon szép. Gyönyörű arc, jó alak. Mindenki megbámulja, dicsérgeti, és nem azért mert mondjuk k***ás, hanem tényleg szimplán mert szép.


A pasija is jó faszi, és sok csaj odavan érte. Ezek a csajok annak tudatában, hogy a srácnak gyönyörű barátnője van, akivel kölcsönösen szeretik egymást, mernek kezdeményezni vajon?


Egyik nap láttam itt egy kérdést, egy lány tette fel, hogy egy csávónak volt egy nagyon szép barátnője, ő meg nem tudta mit tegyen. Elgondolkodtam ezen, ezért is a kérdés.

Szerintetek?


2013. nov. 20. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos vannak jó páran, akiknek ez nem akadály és próbálkoznak nála ennek ellenére is.
2013. nov. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos van olyan,aki le se sz..rja az ilyet.

Olyan is volt már,hogy úgy próbálkozott egy lány,hogy ott állt mellettem a barátnőm.

2013. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem értem őket, nekem nem lenne ehhez egóm. Mert valamilyen szinten ehhez kell az is, nem? Végülis mégiscsak egy bombanővel kéne versengenem, akinek ráadásul még előnye is van nálam, hiszen már megszerezte a pasit, akit csak kinéztem.

Furák az emberek. Volt már nekem is, hogy tetszett egy srác, de annyira szép barátnője volt, hogy egyszerűen kínosnak éreztem volna bármit is tenni. Sőt utána még összejönni se mertem volna vele, miután szakítottak...

2013. nov. 20. 20:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Cult, akkor te ritka jópasi lehetsz, ha ez igaz.
2013. nov. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát kicsit sem,csak jó a karmám :D
2013. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ez butaság. Akkor is lehetnek érdeklődő csajok, ha a barátnője abszolult nem szép. Akkor erre mit lehet mondani? Hogy mégkönnyebb kiiktatni? Badarság. Mikor valaki párkapcsolatban van az általában ellazult, magabiztosabb és ez egy nőnek felkeltőbb mint aki liheg valaki a nyakába. Nem minden esetben, de nagyjából ilyen. Nem gondolod komolyan, hogy ti nők nem a pasit nézitek meg hanem a nőjét, ugye? Hát valahogy én se a csajok pasiját nézem.
2013. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 perfect li(f)e ***** válasza:

Sajnos sokakat nem zavar. Én is sokszor tapasztaltam már,hogy amikor mondtam,hogy "bocsi,van barátom",akkor jött a "semmi sem tart örökké",illetve "itt az ideje váltani" és a hasonló válaszok...

Egyébként én sem értem, akárhogy is néz ki a párja, jobban vagy éppen rosszabbul mint én, ha őt választotta,akkor ez van..milyen jogon rondítana ebbe bele bárki is?:/

2013. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!