Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég vagyunk együtt a barátommal, de én úgy érzem, hogy vége, nem látok sok esélyt. Erre áthívott péntek estére magához beszélgetni meg filmet nézni. Ha szakítani akarna, akkor nem invitálna filmet nézni, nem?

Figyelt kérdés
Még nem beszéltünk erről, mert legutóbb elég veszekedősen váltunk el.
2009. nov. 18. 19:31
 1/7 Andrewka ***** válasza:
100%
Lehet h ő meg békülni akar. Különben minek hívott volna magához
2009. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Hány évesek vagytok, Gyermekeim?
2009. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyermekeim:))) Én 22, a fiú 24. :))
2009. nov. 18. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Vegetál a srác, nincs jobb időtöltése. Ennyi.
2009. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
gondolkozik a srác mi legyen veletek. kis idő kell neki, hogy döntést tudjon hozni. amiről veszekedtetek azt jó lenne minél előbb megbeszélnetek. lehet már késő?!
2009. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát voltaképp akkor lehetnél gyermekem valami perverz szituáció által. :D 23 éves vagyok.
2009. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miből érzed azt, hogy vége?Mi a párommal már régóta együtt vagyunk és együtt is élünk,de néha én is úgy érzem, hogy vége,de másnap meg mint ha minden ok lenne, szóval nem biztos, hogy meg kell ilyedned.De figyelj a jelekre, az is lehet, hogy csak a sexre kellessz,de az hamar ki fog derülni.
2009. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!