Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti otthagynátok valakit csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthagynátok valakit csak azért mert nem annyira jó a szex vele?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődésképpen kérdezem. Régóta együtt vagyok barátnőmmel, minden jó köztünk, elviszem mindenfele, utazgatunk, segítek neki anyagilag is, lelkileg is, tök jól megvagyunk, bár nem lakunk együtt. Egyetlen probléma, hogy a szexben nem vagyok a toppon, sokszor nem bírom elég sokáig, sőt néha pár másodperc és vége annak ami el sem kezdődött :) Összefolyik a de jó és a de jó volt. Szóval ennyi, de minden más meg király, nem érzem magam elveszett embernek. Ti otthagynátok valakit ezért?
2013. nov. 10. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után megváltozhat az illető, szóval ez nem lenne ok arra hogy ott hagyjam.
2013. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret,és vonzódik hozzád a barátnőd,nem hiszem,hogy kapásból az jut eszébe,hogy elhagyjon.Viszont neked utána kéne nézned,hogyan tudnád kicsit halasztani a dolgot,és ezt a gyakorlatban is alkalmaznod,különben megromolhat a kapcsolat idővel.
2013. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha minden oké amúgy, dehogy hagynám - pláne ha csak ez a gond.

De mindenképp megpróbálnám orvosolni, ez a korai magömlés nem túl jó (neki)(sem).

2013. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Velem ez megtörtént. Volt egy pasim, lefeküdtünk megtörtént.

Ő elvárta hogy elégítsem ki orálisan, de ezt nem viszonozta.

Nekem betelt a pohár pár alkalom után, és még pluszban rá tetőzött más is ezért szakítottam.

2013. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én orálisan ki tudom elégíteni, ki is szoktam elég sűrűn, én tőle nem nagyon várok el semmit, tudom, hogy béna vagyok, már sokmindent kipróbáltam, hogy ne legyen így, de nem sokat javult a helyzet. Vannak jobb napok, de vannak szörnyű időszakok is. Sajnos ez van, ezt tudom, viszont minden mást megpróbálok megadni neki meg ilyesmi, szóval ezen kívül minden oké.
2013. nov. 10. 22:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Én otthagynám, akivel nem jó a szex, de ha orálisan kielégíted, akkor annyira nem lehet boldogtalan. és még vehettek egyéb játékszereket is valami szexshopban, pl. Teréz krt. 58.

Én a helyedben tutira elmennék homeopátiás orvoshoz, mert erre van gyógyszer és meg fogsz gyógyulni! (Hungária krt. 70.) Fejből csak impotenciára tudok szert: Nux vomica homaccord cseppek.

2013. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 8 éve vagyok együtt a férjemmel. A szex nem túl jó, bár volt 1-2 alkalom amikor fantasztikus volt de nem ez a jellemző. Fizetése nem sok, bár rengeteget dolgozik, de nagyon jó ember és nagyon szeretem és eszembe nem jutna elhagyni.

De az exem egy aljas ember volt. Akkor is hazudott amikor kérdezett, rengeteget megalázott, eltiport, de a szex valami fantasztikusan jó volt vele. Még is gyorsan leléptem tőle.

2013. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha amúgy minden klappol, akkor nem. De fontos, hogy lássam rajta, hogy legalább próbálkozik a probléma megoldásával.
2013. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én minden pasit otthagytam, akivel hónapok után sem volt jó a szex. Bár sosem ez volt az egyetlen ok! Azt hiszem, ha nem lett volna más gond is, akkor is előbb utóbb megteszem.


Nem akartam feladni a reményt, hogy talán lesz olyan férfi az életemben aki iránt szerelmet érzek, és akivel átélhetek orgazmust. 5 ismerkedős - randizós - párkeresős év után sikerült is összejönni ilyen férfival. Ma már 2 éve házasok vagyunk. 3,5 éve együtt.


27/N

2013. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!