Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után. Van még esély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után. Van még esély?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a barátom,(távkapcsolat,keveset találkozunk).De én még szeretem,és szerintem o is engem-o is sírt a végén.:(Késobb írtam neki 1 smst,hogy csak idore lett volna szukségem,hogy belássam,tényleg vele szeretnék lenni.És hogy gondolja ezt végig.Mert a múlt héten még nekem úgy tunt,o is rendbe akarja hozni a dolgokat és nem hinném,hogy ennyi ido alatt ilyen gyokeresen megváltozott volna a véleménye,hisz azelott nagyon szeretett...Visszaírt,hogy adjak neki pár napot hogy végiggondolja.Úgy érzem,lenne még esélyunk ujrakezdeni.Legalább a barátja szeretnék lenni.

Szerintetek van még esély h újrakezdjuk?Nagyon nem szeretném elveszíteni ot!


2009. nov. 16. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a gondot már akkor akarjátok megoldani, amikor szakításra került sor, és nem akkor, amikor az felmerült. Még összejöhettek, de ha egyszer képesek voltatok kimondani a végét, onnantól csak felmelegített leves lenne az egész.

De mivel a szerelemnek semmi köze a racionalitáshoz, valószínűleg megpróbáljátok újra, szenvedtek még egy sort, aztán végleg kimondjátok a végét, több sebbel távozva.

2009. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire nagy a távolság. Nagyon nehéz távkapcsolatban élni, nekem is volt már. Bár, ha annyira erős a szerelmetek, akkor kibírhatja.Ez mindkettőtökön múlik. Mennyire ragaszkodtok egymáshoz. Bár szerintem meg lehet ezt oldani, hogy hosszúhétvégeket találkoztok.(péntektől vasárnapig) egyik héten Te, a másikon Ő megy. Hát remélem segítettem! Sok sikert!
2009. nov. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az olvasottak alapján, a kérdésre a rövid válasz: NINCS.
2009. nov. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha Ő szakított, és Te nem szakítottál vele, vagy nem tartod jónak, akkor csak rajta múlik...
2009. nov. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos azt kell minden ilyen esetben mondanom, hogy a szerelemnek mindent le kell győznie annak érdekében, hogy évek múlva is együtt tudjatok lenni.Ha ez nem megy nem ő az igazi....nagyon fog fájni és nem fogod elfelejteni...de túl kell magad tenned és élned kell tovább. Sok sikert a továbiakban!!
2009. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs esély. Sajnos hiába írjuk neked ezt le, sok sok évedbe fog ez kerülni, mire te is belátod (tanulópénz).
2009. nov. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát őszintén? NINCS de aki szakított vld és rájön h mégis szeret akkor van de ennek sztm kevés a esélye
2009. nov. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!