Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitotam a baratomal, mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitotam a baratomal, mar tobb mint egy eve, de meg mindig hivogat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
En mar nem akarok tole semmit, s meg is mondtam neki, de o fenyeget, hogy nelkule nincs ertelme az eletenek, s megoli magat, s legalabb beszeljek vele
2013. nov. 3. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
beszélj egy haverjával, hátha ő észhez tudja téríteni
2013. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy nincs semmi esélye. Ha ezt nem érti meg, akkor ne reagálj semmire és meg fogja unni. Attól pedig ne félj, hogy megöli magát, akik érzelmi zsarolással próbálkoznak, azok túl gyávák ahhoz, hogy tényleg megtegyék.
2013. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
allitolag mar probalkozot az ongyilkosagal,probaltam mar masal is beszelni, de nem hallgat senkire
2013. nov. 3. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, vicces, hogy pont tegnap írtam ki egy kérdést, hogy még mindig szeretem a barátnőmet, aki több mint 1 éve szakított velem :) De nem én vagyok az, akiről beszél a kérdező :D
2013. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:

Zsarol.

Ahogy írták ha van neki normális haverja azuzal közölheted.

Ha nincs akkor, ne vedd fel a telefont ne válaszolj neki sms-ekre sem semmire. Arra sem ha olyanokat ír h most a Lánchídon van és le akar ugrani.

(azaz nekünk szólj mert megnéznénk)

2013. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4#5 szerintem nem te vagy, meg mindig beszelsz a volt baratnodel, vagy csak titokba szereted
2013. nov. 3. 17:48
 7/7 ASOT ***** válasza:
He?
2013. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!