Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha a középső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a középső és gyűrűsujjatokon van gyűrű, akkor az azt jelenti, hogy elvagytok jegyezve?

Figyelt kérdés
Kész, senkinek semmi esélye már nálatok?
2013. nov. 2. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
jobb kéz gyűrűsujj. nem hinném, hogy a középső az lenne.
2013. nov. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én hordok gyűrűt a gyűrűsujjamon, amivel a szüzességi fogadalmamat szentesítem.
2013. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bal kéz gyűrűsujjon köves gyűrűt visel akkor el van jegyezve. Jobb kéz gyűrűsön karika gyűrűt visel akkor már házas.

De nekem sok barátnőm gyűrű mániás ők minden ujjukon gyűrűt viselnek. Ez nem jelent semmit.

2013. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bal kéz gyűrűsujj karikagyűrű, vagy köves gyűrű....akkor gyanus,mhogy el van jegyezve a lány.


Jó esetben senkinek semmi esélye...(nálam gyűrű nélkül sem volt senkinek esélye már..., ha lett colna nem mondtam volna igent)

2013. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!