Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki tegye meg az első lépést?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tegye meg az első lépést? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Íratlan szabály, hogy a férfi, de ez még mindig érvényes? Bárki kezdeményezhet, vagy ezt csak a tinik látják így? Esetleg ők sem így látják, csak néhányan közülük??
2009. nov. 15. 02:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom minek kérdezed ezt...Bár mindegy amúgy ez nem kresz itt nincsenek szabályok.Általánosan elfogadott hogy a férfi udvarol a nő meg kéreti magát talán ebből ered ez a kis "színjáték"Csak ha a nő mondjuk sokat kéreti magát vagy nem lép mikor kéne -holott nem tiltja neki semmi-akkor hoppon maradhat ő is :)
2009. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ja, csak a férfi kezdeményezhet. És a férfi legyen 15 cm-rel magasabb. És 4 évvel idősebb. És ha mindez megvan, akkor még 8-10 szabály, és garantált, hogy soha senki senkivel nem fog összejönni, az emberiség pedig kihal :)
2009. nov. 15. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm e hasznos válaszokat, melyeket eddig kaptam.

Miért kérdezem ezt??? Hát először is azért kérdezem ezt, mert érdekel, felmerült bennem, elgondolkodtatott és kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak erről. Bátorkodtam fel is tenni a kérdést ezen az oldalon, mivel úgy gondolom, hogy azért találták ki, arra való ez a weboldal, hogy kérdéseket tegyen fel bárki, bármiről, ami csak az eszébe jut! :-)

Előre is köszönöm a további válaszokat! (az sem baj, ha kicsit cinikus)

2009. nov. 15. 02:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bárki kezdeményezhet, ez nincs a "nagykönyvbe" leírva.

Aki bátrabb, vagy éppen ki h érzi.

2009. nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én abban a helyzetben vagyok, hogy várom hogy ő lépjen, mivel konzervativ vagyok és még aszerint élek hogy a férfi teszi meg az első lépést...

kezdek kikészülni, és naprol napra omlanak szét az elveim... lassan én jövök, bár nem tapasztalok felőle tul sok érdeklődést..

20L

2009. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: 20 évesen már éppen ideje kezdeményezni!
2009. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
akkor is ha munkatársam és minden nap találkozunk?
2009. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ha semmi jelét nem adja az érdeklődésnek, akkor annak csak az az egy oka lehet, hogy valóban nem érdeklődik. Főleg ilyen helyzetben nem kezdeményeznék, hiszen elég kínos helyzet alakulhat ki a munkahelyen.

Viszont ha egy jó barátság megvan, akkor akár őszintén el is lehet beszélgetni vele, esetleg csak általánosságban a párkapcsolatokról... még az is kiderülhet, hogy miért nem mutat érdeklődést (van már valakije, vagy bármi más)

2009. dec. 18. 20:58
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"várom hogy ő lépjen, mivel konzervativ vagyok és még aszerint élek hogy a férfi teszi meg az első lépést..."


Nem.


A konzervativizmus nem azt jelenti, hogy az ember életidegen szabályokat állít fel, amik bajt okoznak neki, hanem értékekhez való ragaszkodást jelent. Ennek a szabálynak, hogy "a férfi kezdeményez" nincs értelme, sosem így működött a dolog.


Munkahelyen viszont ne kezdeményezz kapcsolatot, és ne is várd, hogy más kezdeményezi. Ez egy teljesen más kérdés. Nem tudhatod, hogy tetszel-e neki, mert munkahelyen úgysem fog kezdeményezni, ha van egy csepp esze.

2009. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát az utolsóval egyátalán nem értek egyet!

Kezdjük a végén. A munkahelyen kezdődő kapcsolatok igen gyakoriak. Igaz, hogy rizikós is, mert ha nem jön össze, és továbbra is össze vagytok zárva a munkahelyen, akkor ez okozhat problémákat, ha nem tudjátok intelligensen kezelni, DE ha valaki teljes munkaidőben dolgozik, akkor a kollégákkal találkozik a legtöbbet. Több időt tölt velük, mint otthon, látja azt, hogy ki milyen típusú ember, természetes, hogy ott tetszik meg valaki, ott kerül közel hozzá! Nem egy házasságot tudok, ami így kezdődött, később, mikor már mindenki más helyen dolgozik, senkit nem érdekel, hogy hol kezdődött, dehát hol máshol lehetne egyszerűbben hasonló érdeklődésű emberekkel találkozni?


A konzervatizmus fogalmával nem vitatkozom... viszont az, hogy sohasem a férfiak kezdeményeztek???!!! Ezt hol olvastad? Lehet, hogy csak az én tapasztalatom az, hogy egy férfit baromira zavar is az, ha a nő kezdeményez? Persze vannak helyzetek, amikor kifejezetten jó lehet, de ekkor már valamilyen intim viszonyról beszélünk, amihez az vezetett, hogy a férfi jelezte udvarlási szándékát a nő pedig elfogadta ezt. Ez után az egyértelmű jelzéls után természetesen lehet rámenős a nő is.

2009. dec. 21. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!