Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önkínzás ha megpróbálok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkínzás ha megpróbálok a barátja lenni, hogy legalább a közelében lehessek? L/17

Figyelt kérdés

Először csak a helyes pofi fogott meg. 'Hmmm,nem lenne rossz ha magam mellett tudhatnám, de ha csak stírölés jut, az se tragédia."Reménykedtem benne hogy legalább egy tapló, és mikor végre kigyönyörködöm magam, belátom hogy nem veszítenék sokat :D De ugye miért is lenne nekem szerencsém, természetesen nagybetűs Tökéletes a gyerek xD

(- Mindenkivel nagyon kedves, nemtől, kortól, külsőtől függetlenül(velem is az, igaz ha kétszer váltottam vele pár félmondatot,sokat mondok :D)

- Okos

- Szép (igaz, egyénfüggő ki-kit talál annak, de akkor is...) )

Próbáltam elterelni róla a figyelmemet, de nem nagyon akar összejönni, sokszor csak azért bóklászok suliszünetekben a folyosón, hogy össze fussak vele és legalább pár másodperc töredékig lássam. Egen, mint köbö egy óvodás :P

A fejszerkezetem miatt nem valószínű hogy "testi-lelki jóbarátok" lehetnénk, de szerintetek érdemes megpróbálni az utóbbit? Sajnos nagyon nehezen alakítok ki kapcsolatokat(lányokkal is, hímneműeknél pedig már a köszönőviszonynak is örülök X/ ...)


2009. nov. 14. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el csak a kérdést mert függetlenül attól mennyi baromságot hordtál még össze: Igen önkínzás.
2009. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Miért vagy ennyire pesszimista? El sem utasított :) Nyugodtan közeledj felé és több önbizalmat. A legtöbben azért sikeresek, mert tele vannak önbizalommal :) Azt írtad kedves, akkor meg biztosan nem nevetne ki, ha esetleg mégsem alakulna ki párkapcsolat, akkor is lehettek barátok :)
2009. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

önkínzás lenne, az biztos, de ha nem jön össze könnyebben elfelejted, ha összejön akkor meg csak jó lehet.. persze nehéz lesz lépni, de jelet legalább adj! hajrá

16/F

2009. nov. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Most jöttem rá(laza három hónap alatt x'D) hogy valamilyen kapcsolat úgyis lesz köztünk, ha más nem egy jó ismerősi. (egy csoportba vagyunk beosztva egy érettségi előkészítőn...)

"Jelet adj": Próbálok. Említette (nem konkrétan nekem, hanem az előkészítős tanárnak), hogy a normál órákon nagyon lemaradtak az anyaggal,ezért csak úgy tud velünk lépést tartani, ha minden nap egész délután a könyv fölött s*ggel. Én otthon mindig külön írok egy saját vázlatot az anyaghoz (anélkül nem tudom megtanulni), és másnap elvittem neki ezt a füzetet. Igaz pofára estem, mert már elkérte egy osztálytársáét, de azért összehasonlította a kettőt, és nem csak úgy odavette, hogy "Kösznemkell ez már a másaikban is benne van.", hanem akkor is kedves volt :/

2009. nov. 15. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!