Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, és régebben annyit dumáltunk meg minden, de amióta barátja van kb. le se szar ... facebookon is offline-t jelez állandóan de azért fent van. Nem akarok tőle semmit hisz ott a palija de olyan jó volt vele órákon át beszélgetni. Nem tudom mi tévő legyek :/ Hagyjam a fenébe?
2013. okt. 31. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtom. nekem is van egy csaj akivel tökre szeretek beszélgetni, de ő nem hajlandó olyan sokat. messze is lakunk egymástól, találkozni találkozna bármikor, de a neten nem szeret beszélgetni.
2013. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nagyon úgy néz ki hogy a pasijával jól elvan és nem kell hogy te szórakoztasd...:/
2013. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem azért köszi :/
2013. okt. 31. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!