Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig olyan barátnôket tartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig olyan barátnôket tartottam, akiknek nem én voltam az elsô férfi, ha értitek. Egy "érintetlen" lánnyal könnyebb, vagy nehezebb komoly kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"barátnôket tartottam" XDDDD

Mintha kutyusokról beszélnél...

2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Felvidéki vagy ezzel a felső v-betűs írásoddal?
2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"barátnôket tartottam" Mi vagy te barátnő tenyésztő?
2013. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
személyiségtől és neveltetéstől függ. Lehet, hogy egy 16 éves tapasztalatlan lánnyal sokkal komolyabb kapcsolatot hozhatsz létre mint egy 20 éves hülye libával.
2013. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tartani háziállatokat szokás.
2013. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma már atöbbedik "barátnő tartós" kérdést tetted fel...nem elég még?
2013. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Remélem neked soha nem lesz "érintetlen" barátnőd, mert te még egy kutyát sem érdemelné...
2013. okt. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan,kicsit ügyetlen,ami egyébként aranyos.Viszont nincs nagy külömbség.De szerintem máskor gondold végig hogyan teszel fel egy kérdést.
2013. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!