Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek valamit akar még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valamit akar még tölem a volt párom?

Figyelt kérdés

Legtöbb ismerösöm ezt mondta:

"Egy pasi nem hiába akar találkozni a volt barátnőjével"


A exemmel 2 éve szakitottunk az volt az indok hogy még élnünk kell (gimi szerelem volt, 6 évig tartott)

Amióta vége lett 2x találkoztunk mind a kétszer az éreztem abból ahogy beszélt és nézet hogy érez még irántam.


Kiderült hogy van barátnője közben nekem is lett párom.


1-2 havonta rám ir facebookon ilyenkor 1-1,5 óráig beszélünk és mindig én mondom azt hogy mennem kell...Rengetegszer idézük fel a múltat és mindenre emlékszik még!

Ma újra fogunk találkozni mert jó pár hónapja mondja hogy találkozunk, most én mondtam hogy jó lenne találkozni és beszélgetni.

Elvisszük a kutyáimat sétálni.


Azt tudom hogy a szüleinek sem mondta meg hogy velem találkozik ma mert Anyukájával nagyon jóba vagyunk és pont tegnap hivott.


Szerintetek érez még irántam vagy csak barátkozni akar?


2013. okt. 24. 07:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akar még valamit.
2013. okt. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy érez.
2013. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És te?
2013. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Inkább azt érzem hogy nem lett normális vége ennek a kapcsolatnak, nem tudtam lezárni.

Ő volt az a szerelem az életembe ami végig öszintén szerettem, rozsaszín köd ott lebegett.

Szerintem igazán soha nem fogom elfelejteni!

Sokszor eszembe jut, mi lehet vele, régi emlékek...

2013. okt. 24. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!