Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ez az alkat? (Kép)

Figyelt kérdés

[link] say_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



[link] say_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



[link] say_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A linkek azèrt vannak szóközzel elválasztva mert a PIC SAY ugye összeolvasva káromkodásnak számít.


Azèrt èrdeke mert a barátom 10kg val könnyebb mint èn ès zavar hogy olyan dagi vagyok.

Tippelnètek, hogy hány kg lehetek?



2013. okt. 23. 20:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen alkatom van mint neked :D Ha a barátod így szeret, akkor legyél boldog és fogadd el magad! Sportolni meg bárki sportolhat, azzal csak formásabb leszel, és lehet hogy a hasad is eltűnne. Én is ezt fogom most tenni. Az nem megoldás ha daginak hívod magad és siratod magad. Ha zavar tegyél ellene!
2013. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Szerintem jóó alakod van ;)

17/F

2013. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány kg lehetsz, de majd elmondod?

Nem rossz az alkatod, de egy kicsit rádolgozhatnál a hasadra, csinosabb lenné!

2013. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hogyha akad pár jormalis ember akkor a tobbi.miert nen hajlando ugy megnezni?? Kijelolod ctrl+c bemasolod ctrl+v :D
2013. okt. 23. 20:34
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

óóóóóóóóóóóóóóóóó meg vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


bocsi kérdező,,tiszta hülye vagyok..tehát szerintem az alakod jó...na igazából nem jó..az a has le kellene, hogy menjen!!! és jó nő lennél..komolyan, de így is jó vagy, ha jól érzed magad akkor nem fogyj le, de ha meg lefogysz akkor sokkal könnyebbnek fogod magad érezni tehát fogyj le, vagy ne fogyj le..ahogy akarod, nekem így is jó lennél komolyan eskü.

2013. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
túlsúlyos vagy. Nem bántásból írom, de nagy a hasad, és úszógumid van. Bár a kép minősége elég rossz,de biztos vagyok benne hogy a fenekednél narancsbőrös vagy. Legalább 10 kilót le kéne adnod..Sportolj, nem árt egy kis izom sem, mert kezdesz alaktalan lenni.
2013. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
34%
Ha még hízol egy kicsit, karácsonykor leváglak.
2013. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Huha eleg nehez lehetett ... ketnaponta jarok eddzeni roplabdazok amikor.nincs eddzesem akkor futok ...
2013. okt. 23. 20:38
 19/30 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér, de itt annak látszol, mert vagy két számmal kisebb bugyi van rajtad, ami mindenhol bevág.
2013. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet olyan ruhában, vagy fehérneműben, ami a méreted, mert így nem tudok válaszolni. Meg azt sem tudjuk, milyen magas vagy.
2013. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!