Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pontos választ ki ad a követke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontos választ ki ad a következő kérdésre? Szükségem lenne a helyes válaszra?

Figyelt kérdés

ha valakinek szimpatikus hangja, meg ahogyan beszél, a hanglejtése, a mimikája stb az mind minek a jele?

valami féle vonzalomhoz köthető vagy csak egyszerű szimpátia vagy mi?


2013. okt. 20. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
meg a mozdulatai is, meg ahogy táncol stb.
2013. okt. 20. 23:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem köthető vonzalomhoz. vannak olyan (főként férfiak) akiknek a hangját rengeteg ember találja izgatónak vagy markánsnak, férfiasnak. Ilyen pl. Gearge Clooney szinkronhangja, most nem tudom nevét de Sinkovits Imre hangja is nagyon szép volt, Vikidál Gyuláé is. Ez nem jelent személyes vonzalmat
2013. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó, de akkor mit jelent?
2013. okt. 20. 23:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azt te érzed elvileg. Lehet akár vonzalom is, de nem feltétlenül. (nekem pl egyik már majdnem nyugdíjas tanáromnak szimpatikusak a mozdulatai, főleg ahogy beszél, mégsem tetszik)

Viszont abban is biztos vagyok, hogy aki éppen tetszik, abban sok szimpatikusat találsz.

neked kell tudnod a választ

2013. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!