Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal? A pasimna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? A pasimnak van egy barát/barátnője akivel ritkán talizik, de ha taliznak akkor csak egymásra figyelnek. Kocsikáztatja, a lakására megy. Stb! már 3éve ismerik 1mást? én fél éve vok vele 1ütt!

Figyelt kérdés
én hiszek a női-férfi barátságba, de a bizalmatlanság akkor is ott lóg a levegőbe
2009. nov. 11. 08:44
 1/7 Andrewka ***** válasza:
Lehet h megcsal, de nem ezzel a csajjal
2009. nov. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ezzel a csajjal????másra nem nagyon lenne ideje, rengeteget dolgozik.....meg nem olyan csajozósnak ismertem meg.....de lehet h ez csak állarc???
2009. nov. 11. 08:54
 3/7 Andrewka ***** válasza:

3 éve ismeri, téged meg csak fél éve. Akkor vele lenne együtt 3éve és nem veled.

Téged is ugyanúgy kocsikáztat, meg felmegy hozzád? Hány évesek vagytok?


22/f

2009. nov. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én 22, a pasim26
2009. nov. 11. 08:57
 5/7 A kérdező kommentje:
még egy bónusz kérdés:majdnem ide tartozik:a barátok fontosabbak mint a barátnő..???tehát ők vannak mindig az első helyen én kullogok a végén!
2009. nov. 11. 09:01
 6/7 Andrewka ***** válasza:

Akkor már elég érett ahhoz szerintem h nem csal ilyen helyzetben.

A barátnő az első, de kell találni egy egészséges egyensúlyt. Nem szabad teljesen megszakítani a kapcsoaltot a barátokkal különben egyedül amradsz.


22/f

2009. nov. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barátság (szerencsés esetben) örök a szerelem meg múlandó

Ergo szerelem miatt nem szabad hanyagolni a barátságot

2009. nov. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!