Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a normalis komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Most lett vege egy honapja egy 2 eves kapcsolatomnak.

Amelett h a baratom szerint kezdett tul komollya valni a dolog, s meg nem szorakozta ki magat, ott volt, h az elejen mert sok srac megbantott, nem biztam benne, konnyen vettem az egeszet, mig o komolyan.mire en beleeltem magam, o kiabrandult, es hiaba magyaraztam...na meg mindent megtettem erte es elveszitettem az En-emet,es o sem ertekelt mar ugy. Egy masik kapcsolatom megint fura volt, mert 5 eve jartunk szakitunk...

Es aztan most..4 evig volt egy srac osztalytarsam, es 5 ev utan osszejottunk...nagyon zarkozott srac nehez kivenni belole, h milyen, de kapcsolatot akar...es igy teljesen mas mint akkoriban...

Mit csinaljak h ezt is ne rontsam el? Felek h ellentetet fcsinalok, es most tul sok szabadsagot adni neki,s elnezo lennek, mert a masikkal forditva nem volt jo..

Milyen az ami normalis?


2008. júl. 6. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A normális ott kezdődik, hogy nem csak Te teszel a kapcsolatért... Hanem ketten építitek, folyamatosan. Nincs olyan hogy Te elrontod, mert egyedül egy kapcsolatot nem lehet elrontani, kivéve, ha a másik hagyja, hogy elrontsd, de akkor megint ott vagyunk hogy nem Te rontottad el, hanem közös erővel, mert Te tetted amit tettél, ő meg szó nélkül hagyta.

De amíg ez kialakul, a legjobb amit tehetsz, hogy önmagad adod, és nem kreálsz magadból az ő kedvéért valakit, akit ő tudna szeretni (pl. fagyizol vele pedig utálod a fagyit, vagy folyton a konyhában serénykedsz bármennyire is utálsz főzni, stb.). Ha nem kellesz neki úgy ahogy vagy, hogy Te vagy, akkor fölösleges erőfeszítéseket tenned egy kapcsolatért, ami eleve halálra van ítélve, mert előbb-utóbb meg fogod unni a magadra erőltetett szerepet.

És ne éld bele magad halálosan a legelején, mert ha nem jön össze, annál jobban fog fájni - feleslegesen. De azért vedd komolyan annyira, nehogy azt higyje csak játszol vele :)

Ne adj neki túl sok szabadságot, de ne is zárd be teljesen, a szabadságnak is vannak azért normális keretei, pl ha haverokkal akar menni valahova menjen, de azért ne a hét minden napján, és ne mindig csak nélküled, meg ha csak úgy, mindenféle társaság nélkül akar bulizni menni, az főleg rá nézve ciki, ha ilyet akar sürgősen szoktasd le róla :D

2008. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi!!! mas velemeny?
2008. júl. 6. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!