Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a szerelem? Ha szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Ha szeretek valakit és vonzódok is hozzá, az már szerelem? Vagy kell valami plusz az egészhez?

Figyelt kérdés
Hülyeségnek tűnhet a kérdés de, most elmagyarázom miért dilemmázom ezen: életemben egyszer voltam szerelmes(legalábbis így gondolom) még 19 éves koromban (most 25 vagyok), azóta volt jópár barátnőm, de ezt az eufóriát nem éreztem, most egy éve nincs barátnőm, és eldöntöttem, amíg nem leszek szerelmes nem is lesz. viszont van egy lány akivel elég érdekes kapcsolatom van barátságnak indult (fél éve ismerem), közben néhányszor teljesen spontán lefeküdtünk egymással, de kifelé a barátság látszatát tartottuk fenn, és ez úgytűnt, neki is megfelelt. közben szép lassan fontossá vált nekem. szép, okos, szeretem, vonzódok hozzá, jó vele lenni, hiányzik ha nincs velem, de hiányzik az az eufória.. ő nemrég közölte, hogy szerelmes belém, és szeretné, ha ebből rendes kapcsolat lenne, mert ez neki így már fáj. én pedig azt, hogy nem járok vele, mert hiányzik az egészből valami. megbántottam. Most meg azt érzem, hogy beledöglök, ha elveszítem... Lehet, hogy ez az euforikus érzés csak az első szerelemnél van?
2008. júl. 6. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy nagyon jó kérdés, sajnos a választ én sem tudom biztosan, de remélem hogy nem. Szerintem.
2008. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha szerelmes az ember nem muszáj rózsaszín felhőkben úsznia. Elég, ha szereti a társát és ezt viszont kapja. Nem feltétlen kell az egekben járni ahhoz, hogy tudják szerelmes vagy. De ha jobban megfigyeled te magad mondtad ki a varázszót: fontos neked és nem akarod elveszíteni. Ez a szerelem lényege. Lehet te nem vagy az feltétlen romantikus típus. Nem szabad elengedned, mert azt bánni fogod. Legyél vele és meglátod te is el leszel varázsolva. (ha nem akkor sem baj csak a szeretet a lényeg)
2008. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem butaságot teszel, ha nem adsz neki esélyt ;) Nem mindig jön be a szerelem első látásra, ha tényleg párkapcsolatban lennétek, lehet hogy kialakulna egy idő után az az eufória ;)
2008. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az igaz szerelem egy csodás dolog,testeden melegborzongás fut át

ha csak a nevét kimondod,szememid könyben áznak ha meglátod,

hangja akár a legszebb énekesmadáré cseng füledben.Érintése akár

a legfinomabb selyem,ha átölel,mintha testedet az övéhez tervezték

volna,beleolvatsz.Néha úgy érzed a szived szakad ketté mikor rá

gondolsz,de nagyon szereted és bármit megtennéll érte,ha kell akkor

meghalnál,csak hogy ő tovább élhessen..

2009. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!