Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért haragszik meg, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért haragszik meg, ha nincs kedvem menni vele valahova?

Figyelt kérdés

Pl egy rendezvényre, bulira. Mindig együtt mentünk, már nincs kedvem, és ő kiakadt, megharagudott, megsértődött...

18L


2013. okt. 11. 07:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán mert neki fontos...


Talán tisztázhatnátok.

2013. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk. Mondtam,hogy egyszerűen nincs kedvem már menni.
2013. okt. 11. 08:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt azért megérthetné, persze, ha csak eseti alkalomról van szó. Néha én sem megyek vele, szívesebben lennék egyedül. Semmi probléma nincs belőle. :)
2013. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát engem is most olyan 'hullámvölgy' kapott el, amikor tényleg semmi kedvem menni, csak ő megszokta, hogy mindig megyek oda, ahová ő, így nem bírja felfogni,hogy most miért nem:/
2013. okt. 11. 08:41
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én férjem is mindig magával cipelt ha a haverjaival találkoztunk. Sokszor nincs kedvem, én inkább itthon lévő olvasós, neten játszós típus vagyok.


De elmegyek vele, mert szeretem, és tudom, hogy ő néha azért szeret elmászkálni, nélkülem meg nem hajlandó.


Szerintem ha a párodnak fontos, akkor igazán megerőltethetnéd magad egy kicsit...


27/N

2013. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen, de eddig mindig mentem vele, de belefáradtam, hogy csak dísznek vagyok ott, mert olyankor csak állok ott mellette, de nem foglalkozik...
2013. okt. 11. 16:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az első komoly barátnőm. Folyton elrángatott mindenhova magával, azóta szakitottunk viszont olyan lelki sérüléseket okozott ezzel a kényszerítésekkel, hogy lassan 8.éve ki sem léptem az utcára jah és miatta utálom az embereket durván antiszociális lettem, pánikrohamaim vannak és ràngatózok, hallucinálok dolgokat meg had ne folytassam.. Egy kiégett roncs lettem emiatt..
2018. aug. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!