Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küldött már valaki virágot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küldött már valaki virágot virágfutárral? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Van egy lány évfolyámtársam volt, de nagyon messze lakik tőlem, suliban elmentünk egymás mellett, de ahogy végeztünk a sulival megjelölt facebookon én meg ráírtam és azóta majdnem mindennap beszélünk telefonon. Még nem volt alkalmunk találkozni, mert ő is és én is dolgozunk, most meg arra gondoltam, hogy küldök neki virágot. Ilyet még sosem csináltam, valaki segítene, hogy működik ez? Egyáltalán jó ötlet? Innen akarok küldeni, mert innen elvileg bárhová elküldik, akár vidékre is [link]


Küldött már valaki innen? Azért akarok neki küldeni, mert mindig mondja, hogy már nagyon akar velem találkozni, eleinte lett volna időm, csak akkor nem igazán jött be annyira, hogy foglalkozzak is vele, de már egyre jobban megkedveltem, és csak megakarom mutatni neki, hogy milyen jó fej vagyok :D


2013. okt. 10. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon jó ötlet. Én is örülnék, ah valaki küldene nekem futárral virágot. Sajnos nem tudom megmondani neked, hogy ez a honlap, amit megadtál milyen, de az ötlet remek! :)
2013. okt. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jo otlet, barcsak tobb ferfi tenne igy...

Valami spontan meglepetes. Ilyen nekem is olyan jol esne :(

2013. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én többször küldtem így a kedvesemnek. Múltkor egy hasonló kérdésnél a többség azt hurrogta, hogy gyökérség így küldeni, mert az az igazi ha személyesen adod át, de tapasztalatból mondom, hogy a születésnapon a munkahelyre küldött bokréta sokkal nagyobbat üt mint az obligát puszi/csokor hazérkezés után az ajtóban.

Akikkel én küldtem csak Budapest/Pest megyében szállítanak, u.h. nem csinálok ingyenreklámot nekik, mert rámsütik, hogy virágboltos vagyok.

2013. okt. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én küldtem,bár már nem tudom melyik céggel. De nem is ez a lényeg. Az akkori párom munkahelyére ment a rózsa. Nagyon betalált a dolog,a föld fölött járt amikor találkoztunk :-) Ja meg a kolléganői mind sárgák voltak az irigységtől :D
2013. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na az előbb elküldtem... Pillanatok alatt levonta a számlámról az árát és csak egy pár dolgot kellett megadni.Aztán felhívtam a megadott telefonszámot rákérdeztem, hogy fog menni és hogy okés e minden. Normális korrekt emberrel beszéltem a telefonba, de majd kiderül, hogy aztán mi lesz. Remélem nem valami kókadt csokrot fog kapni. Most már csak várni kell, de izgatottabb vagyok mint egy kisgyerek karácsonykor :D
2013. okt. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!