Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok benne?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok!

Volt már néhány kapcsolatom, és azon felül is néhány ismerkedős fiú is de eddig mindig csak csalódtam.

Volt olyan aki tetszett és én nem jöttem be neki, vagy épp a külsőm vagy épp a belsőm miatt.

Szóval nem mondom hogy velük van a baj, de nem igazán bízom bennük.

Volt amikor annyira tetszett valaki hogy mondhatni hogy tálcán kínáltam neki magam.

Na szóval nem bízom túlságosan bennük.

Azt hiszem mindenki hazug, mindenki csak szexet akar.

Szóval már a legelején képes vagyok rányomni a bélyeget a bizalmatlanságra.

Van egy fiú akivel ismerkedek, eddig egyszer volt randin.

Igazából fel mentünk hozzá, de nem történt szex-

Úgy érezem hogy akar engem, néha azok az érintések, megfogta a kezem, megölelt stb.A pillantása lenyűgözött.

Állandóan szépeket mond, milyen gyönyörű vagyok, azt akarja hogy én legyek az utolsó nő az életébe.

Na meg ehhez hasonlókat.

Szinte közhelyes de már félek a pasiktól. Félek hogy benne is csalódni fogok.

Mivel felejtsem el azt hogy ne legyek előítéletes??Nem akarom magamtól elmarni, és ezekre nem is tudok mit válaszolni.Egyébként ő is fiatal, 22éves.Nem gondolnám hogy én vagyok számára a kiválasztott hisz ez idáig ha jól tudom egy komolyabb kapcsolata volt ami fél évig tartott csupán, mert szerinte ő idiótákat vagy rib....at fog ki.


2013. okt. 8. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
bugyioldó maszlagot nyomott!
2013. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aki fél, kincsét nem leli.

bátraké az út, a siker, a szerencse.

UI: a szex sosem rossz, csak felmelegítve az.

UI2: vannak még monogám pasik

2013. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hanariko ***** válasza:
1 randi után ilyet mond, hogy azt akarja, Te legyél az utolsó nője? Felejtős xD
2013. okt. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt kérdező.
2013. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy randi után felmész a lakasukra mit vársz, mennyire vesznek majd komolyan...?
2013. okt. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy tálcán kínálgatod magad jó numera leszel, nem pedig meghódítani való jó nő.
2013. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
chö....szánalmas.
2013. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább pont téged nem vesznek komolyan, aranyom. :) Nézz körül kicsit a saját portádon: felmész hozzájuk elsőre, tálcán kínálod magadat, általánosítasz, lehazugozod őket, és ezek után még te vagy az, aki nem bízik a férfiakban...? :D Te egy érzelmileg teljesen összezavarodott női egyed, egy női testet öltött vicc vagy, aki azt sem tudja mit akar. Te nem érdemelsz normális férfit, és nagyon kívánom a hozzád hasonló megtévedt ribiknek is, hogy soha ne találja meg, örök keserűségben szenvedve barkácsolják a saját agyszüleményeiket életük végéig. Puszi. :)
2013. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!