Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy pasi akivel összejövőf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi akivel összejövőfélben vagyunk de van valami ami nagyon zavar: Büdös a szája. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem bántani akarom meg semmi... Sztem nyitott gyomorszája van és azért:S de én így nem tudok "hozzányúlni" :(
2008. júl. 5. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Kínáld meg egy orbittal :)
2008. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
talán vedd rá, hogy mosson rendszeresen- napjában akár többször is- fogat...
2008. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Minden negyed órában nem kínálgathatja orbittal.Ha annyira kellemetlen a szaga szerintem jobb ha hanyagolod a srácot,mert ezt elég kellemetlen megmondani neki.
2008. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen megmondani, ezért hagyja? Mekkora egy gyökér vagy már te.

A kérdezőnek meg: mond meg neki.

2008. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem en mind fiu adok egy konkret szoveget is ha hasznat veszed:"-neked mindig ien kellemetlen szaga van a szadnak?-ne haragudj de nem nagyon elvezem.ha lehet vegyel ragot ok?" kb.iesmi mert egyszer nekem is ezt mondtak.de ha nem mered csak eleg ha te veszel ragot es probalsz nem ra gondolni
2008. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
A nyitott gyomorszáj "betegség". Kevésbé kellemetlen mintha ápolatlanság miatt lenne szájszaga..
2008. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is megmondanám. Tök kellemetlen de ha jó vagy nálla, akkor meg fogja érteni és ha veled akar lenni, elmegy dokihoz - nekem gyerekkoromban volt a sok idegességtől szülők válása, mostohanővér bunkózása...stb...anyám elvitt dokihoz, kaptam bogyót és nincs bűz.

Akárhogyis legyen, felnyitod a szemét és ha épp aggyal felfogja, szívességet is teszel neki akarhogy is süljön el a dolog. Megérti miért voltak eddig esetleges nő problémái.

Szóval nyugi, beszélj vele. Mondd el neki, hogy neked nagyon tetszik, de ez nagyon zavar.

2008. júl. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Enikő?
2008. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak van egy rossz foga ami rohad a szájában és azt érzed. Nem mindenki veszi észre magán. Neked mindenképp ciki lenne mondani főleg ha még nem vagytok olyan bensőséges kapcsolatban. De ha igen nyugodtan mond meg neki őszintén és ajánld fel neki, hogy elkíséred a fogdokihoz hogy ha fél egyedül menni.
2009. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!