Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a biztos jelei, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a biztos jelei, ha egy pasinak csak a szexre kellesz!? Pl milyen idönként találkozik veled stb?

Figyelt kérdés
2013. okt. 4. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ó hát a tapasztalt pasikon nem igen veszed észre.Lehazudják a napot is az égről

Szal vagy érzed vagy nem.Várj és kiderül.

2013. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne írjatok privátot!!!!Férfiként írtam!Nem nő vagyok!
2013. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Akkor meg főleg szégyen vagy.
2013. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért?Mert az igazat írtam?
2013. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Először egy férfinak egy csaj legtöbbször szexre kell, még ha azt jól titkolja is egy csaj előtt, ehhez elég a külső vonzalom.


Aztán ha egy csajjal jó a szex, partner olyan közös programokhoz amiket kedvel (pl. túra, teniszezés, rock koncert vagy opera) és mellette tetszik neki a kulturáltsága és a természete, akkor kezdi azt érezni a férfi, hogy a csajjal jó lenne együtt élni. De azért a legfontosabb a jó szex marad :)


Ha pedig a csajról egy idő után az a véleménye alakul ki, hogy jellemes is, van akaratereje hogy küzdjön céljaiért, normális a családi háttere, egészségügyi állapota is jó, akkor alkalmassá válik arra is, hogy tőle akarjon a férfi gyereket, vele akarja leélni életét.

2013. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez nem hülyeség, bár az eü állapotnak nem sok értelmét látom. Ha csak a teljesen egészségeseknek lenne gyerekük már kihalt volna az emberiség.
2013. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az első párom kivételével mindig úgy éreztem, hogy csak arra kellek mert minden találkozáskor rám mászott de ezen kivül nem jártunk sehová, nem csináltunk semmit. Este jött, reggel ment. Az első mindenben más volt nála azért is voltam biztos abban, hogy nem arra kellek mert 1 teljes évet várt az első együttlétre. (szűz voltam) Persze sokan mondták, hogy mert biztos eljárt máshoz. Úgy tudom, hogy nem.
2013. okt. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszából kiindulva: és még sok pasi azért sipánkodik, hogy jaj, de mennyire a nők irányitják a világot - ez tényleg igy van vagy csak a pasik szinészkedése és töketlensége? Mellesleg érdekes, a nőknek miért nincs ennyi pretenciója a pasikkal kapcsolatosan, még akkor sem, ha annak nem a pénzére hajt?
2013. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!