Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha választanod kellene, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választanod kellene, hogy ki haljon meg te vagy a szerelmed, melyiket választanád?

Figyelt kérdés
meghalnál a szerelmedért csak azért, hogy ő élhessen?
2013. okt. 2. 23:25
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nagy többségük álszent akik magukra szavaznak.Szóban könnyű de valóságban még ismeretlen hajléktalannak se adnának 5forintot nemhogy az életüket valakiért.
2013. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
46%
Szerelmemért nem halnék meg. A családomért viszot annál inkább, vagy gyerekemért ha lenne. Mondom ezt 18 évesen.
2013. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Csak egyszer halhatsz meg.Légy biztos benne hogy megéri.
2013. okt. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés..nem az önfeláldozás miatt.

Ha nem lennék akkor az neki fájna,nekem már nem.

Mindig azé a fájdalom aki marad,nem azé aki elmegy..

Nekem pedig szintén elviselhetetlen lenne az életem nélküle.

Tehát ha meg kell haljon valaki akkor jobb ha mindketten elmegyünk,együtt.

2013. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva erre csak az adott helyzetben tudnék válaszolni. Magamat mondanám, mivel ugye "aki szeretünk, azért mindent megteszünk" elv is ott van. Na meg nincs is bennem akkora élni akarás, hogy ilyen feltételeknél magamat tartsam életben.


Ugyanakkor pontosan mi értelme is lenne magamat választani akkor, ha nem hiszek a túlvilági életben, illetve a jó és rossz tettek utáni elbírálásban? Hiszen semmit nem nyernék azzal, hogy meghalok, ha egyszer nem tudom utána ezt kiélvezni. Mivel nem élek tovább, ezért innentől kezdve minden érzés, tett és bármi más kötődés semmisé válik.


Szóval szerintem, ha jelenlegi helyzetemből szemlélem, akkor magamat áldoznám fel, de lehet, hogy ez az évek során akár meg is változhatna, bár mindkét lehetőség elég jelentős hátrányokkal járna.

2013. okt. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Mivel nincs szerelmem,ezért könnyű a válasz. :D
2013. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Ja, igen, nehezítés: nincs túlvilági élet.
2013. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nem, a saját életemet senkiért nem adnám fel, kivéve édesanyámért.
2013. okt. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék,hogy tényleg hányan áldoznák fel magukat a szerelmükért? Ha meg eljönne az ideje,hogy add az életed gyorsan,különben meghal a szerelmed.Tuti,hogy egy csomóan be **nának..
2013. okt. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 AeonFLUX ***** válasza:
35%
Ez kizárt dolog, mert nem tudom.
2013. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!