Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlzás volt ez a volt csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzás volt ez a volt csajom részérôl? Fontos!

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a barátnômmel, néha-néha beszéltünk csak, hol sikerült normálisan, hol nem. Tegnap le r*bancoztam, mire annyira felkapta a vizet, hogy rendesen le oltott, és olyan dolgokat vágott a fejemhez, amire tudja hogy ugrok és sz*rul érint, többek között az ágyban nyújtott teljesítményemre is. Én azt mondtam neki pár hete, hogy tartani akarom vele a kapcsolatot, akár lesz valakije, akár nem, de bejelölgettem a barátnôit, fûzögetem ôket, erre pipult nagyon be... 2 évet jártunk, még szeretem, de most utálom, és szerintem erôs volt tôle, amiket mondott... mondott mèg mást is, de ez nagyon szarul esett.


20/F


2013. szept. 29. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt túlzás. Minden más esetben túlzás lett volna, de te elmentél a kultúrálatlanságnak egy olyan szintjére, hogy bárki hozzád vágott volna ilyeneket.
2013. szept. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
éna volt barátnommel sose kezdenék vitázni és ha nem lehet vele normálisan akkor hagynám a fenébe sok jó úgyse sikerulne belole csak télleg úgy felidegesítene hogy lekéne vezetnem... persze nem lányon :D
2013. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
infantilis dolog és hülyeség h utána tartani akarod vele a kapcsolatot. Zárd le normálisan.
2013. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ri**nc sem egy szép dolog végül is ezzel meggyanúsítod valamivel és nem kis dolog mert ha valamelyik embernek akár csak egy kicsi önbecsülése is van akkor az ilyenek durván hatnak és számára ezt a hatást keltette + mivel még a barátnőit is fűzöd ami az ő kapcsolatára a barátnőivel rossz hatással lehet ez még rá tesz egy lapáttal szóval ő a mérleget így egyenlítette ki sokszor pusztítanak az emberek másokat sajnos mivel nem voltam ott pontosan megítélni nem tudom a helyzetet.
2013. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én jóban vagyok az exeimmel (majdnem az összessel), ez nem ezen múlik.

De hogy a barátnőit fűzögeted (nincs más csaj a környéken??) meg ler.bancozod... Tőlem többet is kaptál volna, mint egy beszólást.

2013. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miután leribizlizted mit vártál? Meg bejelölgetted és fűzögetted a barátnőit? Mond hogy ez kamu és nem vagy ennyire értelmileg korlátolt.. Én szembe is köpnélek ha látnálak. Mintha nem is 20 éves lennél hanem 3.
2013. szept. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg is érdemelted. Szerinted miután ler*bancozod mit kellett volna csinálnia? Örömtáncot járni?

Te se vagy egy fokkal sem jobb, ha nem lenne himbilimbi a lábad között ez is "r*banckodás" lenne hogy a barátnőid fűzögeted, mintha más nem lenne... Attól mert pasi vagy, az még nem jelenti azt hogy neked bármit lehet.

2013. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rám küldött valami izomagyat is, akinek olyan karja van mint az én lábam
2013. szept. 29. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!