Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen egy lány, ha igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy lány, ha igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
A barátnőm szokta mondani, hogy Ő még nem volt sokszor szerelmes, viszont már rengeted kapcsolata volt. És hogy úgy érzi belém tényleg szerelmes. Én úgy gondolom, hogy ha valaki jár valakivel nyilvánvalóan ezt mondja neki, ha igaz, ha nem. Én bízom benne, de szeretnék kicsit érdeklődni, mert nekem kevés kapcsolatom volt eddig, és nem tudom mit higgyek. Nem akarok belemenni halálra ítélt kapcsolatba... Lányok/Nők Ti ezzel hogy vagytok? Egyáltalán mentek bele olyan kapcsolatba, hogy "nem éreztek erős szerelmet, csak egyszerűen tetszik az illető külsőre, belsőre se rossz, hát próbáljuk meg"? Volt különbség, hogy melyik barátotokat mennyire szerettétek/szeretitek? És honnan tudhatom, hogy tényleg igazán szeret?
2013. szept. 28. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt különbség. Mentem már bele olyan kapcsolatba, ahol nem volt szerelem és nem is lett. Ha igazán szeretsz valakit az kegyetlen tudsz lenni. Esetemben kegyetlenül vissza is éltek velve.
2013. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de hogy viselkedtél azzal a fiúval? hogy nyilvánítottad ki?
2013. szept. 28. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Írj privit, ha érdekel, ide nem írom ki. De elég beteg sztori...
2013. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem most van a 4. barátom, és ő az egyetlen, akibe szerelmes is vagyok. Az előző három tetszett, aranyosak voltak, ezért jártam velük, szóval igen, van olyan,mikor egy lány csak ezért jön össze egy fiúval.

Amúgy minden lány máshogy viselkedik, ha szerelmes. Én pl sokkal ragaszkodóbb vagyok, és tényleg BÁRMIt megtennék a barátomért. De sajnos csak a barátnőd tudja, hogy mit érez, senki más. Mondani meg mondhat bármit. Mert ahogy te is említetted, általában azt mondják, hogy igen, szeretlek, mert gáz lenne bebökni, hogy nem szeretlek, csak helyes vagy stb. Úgyhogy bízz abban, hogy tényleg szeret, mert ha állandóan ezen jár az eszed, annak előbb-utóbb nem lesz jó vége.

2013. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2013. szept. 29. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!