Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar nekem tetszeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar nekem tetszeni a párom?

Figyelt kérdés
4éve vagyunk együtt. Azt vettem észre hogyha itthon van nem tusol le este(ezért jóformán már nem is szexelünk),nem mos fogat meg csak egy sima boxeralsóba gatyába tengődik egész nap! Már elegem van ebből. Ja és ha bemegy valamit intézni a városba busszal,akkor meg a legjobb ruháit veszi fel(feszülős farmer,ing). Bezselézi a haját,szemüveg,parfüm,fogat mos,rágó,ilyesmi. Én meg akkor majd meg bolondulok érte.
2008. júl. 4. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
elkenyelmesedett a legenyke, gondolja otthon ugyis mindegy. ezek a kapcsolat laposodasanak jelei, ne hagyd, hogy elfajuljon. de azert csak finoman :)
2008. júl. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szólhatsz neki, hogy bizony otthonra is kirittyenthetné magát néha, vagy eljárhatnátok kettesben olyan helyekre, ahova úgyis kiöltözik.
2008. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Hmmm...szerintem hozzászokott a jódolgához:P...szerintem meg kéne mutatnod neki mit veszít ezzel a magatartásával...:P Vesd be a női praktikáid...lepd meg valami ellenállhatatlan szexi fehérneművel...és amikor már teljesen ki van éhezve...kössetek kompomisszumot...hidd el nekem ez hatásos...én sokmindent elértem már ezzel:D Próba szerencse;)
2008. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet, hogy ennek oka van? :S Én erre is gondolnék, azt hiszem.
2008. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mert bunkó!
2008. aug. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azóta?
2010. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor voltunk 4évesek,most másfél hónapja lett vége 6és fél év után.

Eddig bírtam mellette.

2010. okt. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!