Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mai fiatalok,16-18 évesek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai fiatalok,16-18 évesek, ciki, ha ey fiú idősebb lánnyal jár?

Figyelt kérdés
én 16, ő 17 éves, én vagyok a fiú. Még nagyon kezdeti stádium, de szerintem összeillünk. Ciki lenne? (nagyon nem érdekel, csak az osztályba van egy pár kis riherongy, aki eddig is mindig kötekedett, ezután meg mégjobban fognának, mert én kifejezetten útálom az ilyen kis kivagyok mivagyok, mutatom magam, közbe meg a falu végén olyan házba lakik, ami idősebb mint az országút. És kb olyan állapotú is... Szóval én szóba se állok ilyen kis ribikkel, de ő nem ilyen, és vele jól el tudok beszélgetni is, van közös témánk, nem az a plázak..va, meg az a mindenkinek seggrázós, aki már annyit mond hogy basz- én nem is sok csajjal jövök ki, de akivel kijövök, azzal örök barátság. Van egy jópár, és velük nagyon jóba vagyok, de barátság, mivel velük ennyire nem egyezem. De manapság ciki, ha a csaj idősebb mit a pasi?
2013. szept. 24. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Au viderzén.
2013. szept. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
What? Auf wiedersehen?
2013. szept. 24. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Esto no es un problema. Adiós.
2013. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem az :)
2013. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is ebben a szituációban vagyok. Egy olyan fiú tetszik, aki nálam fiatalabb...és nem tudom eldönteni, hogy ez ciki-e.Senkinek sem mertem még ezt megemlíteni a barátaim közül.
2013. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!