Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak, félév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak, félév alkalmából?

Figyelt kérdés

A párna, meg a képes keret kilöve, mert már olyanja van és a CD-k is!!!

Mit vegyek egy 19 éves srácnak?!?! Polót?!, bögrét képel vagy mit?!?!

Lécci segítsetek!!!

Nagyon köszönöm!:)


2008. júl. 3. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finomat :)
2008. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképpen olyan dolog legyen az, ami kettőtökről szól... Szóval ne póló! :) Ha sok képetek van, akkor esetleg előhívathatnád, esetleg rátetetsz vmi szöveget... és bele albumba! :) Nem kell olyan nagy dolog, csak te juss róla eszébe! :)

Amúgy megkérdezhetem, hogy a párnának örült a barátod??:D Mert én is ebben a cipőben járok, és ezt gondoltam ki neki! :)

2008. júl. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Előző válaszadó vagyok:) Hol csináltattad a párnát?? :D
2008. júl. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jah:Dnem képes párna volt,hanem sima nagy párna!:)De naon örült neki!:)

Akko pólot tuti ne vegyek?pedig naon kinézet magának egyet és megvenném neki....

És bögre képel nem jó?!

Am oan albumos nem yo, me ott az képünk képretenben...

De köszönöm a válaszokat!

Várom még a többit:)

2008. júl. 3. 23:19
 5/15 A kérdező kommentje:
oan bögrére gondoltam,amin egyik képünk van rajta....:P
2008. júl. 3. 23:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Hat szerintem a bogre jo otlet a tesom is 1 honapja fel eves votl a baratnojevel es egy bogret kapott a ketojuk kepevel es nagyon orult neki ...de ha igy vesszuk igazan az szamit h te igyekeztel venni neki valami szepet es jot es szerintem minden fele kepen akarmit veszle neki ertekelni fogja....a polo se rossz mert ha nagyon tetszik neki akkor biztos majd eszeb fog jutni h kitol kapta!
2008. júl. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%

Ha fél éve ismered, és vele vagy, és mégse tudod minek örülne... sztem add fel az egészet!


Olyan reménytelennek érzem, mikor valaki nem tudja mit vegyen a saját párjának, és elvárja h mások mégis tudják.. szerinted mi jobban ismerjük, mint te?

Lehet lepontozni... De akkoris, logikus, nem!?

2008. júl. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem kértem az ien szánalmas,bunkooo válaszokat!

Ugy tom h ezt az oldalt ezért találták fel, h másokon segítsenek!Am is ötletek kértem!!!

És köszönöm aki segítet, várom még naon!:)

2008. júl. 4. 10:48
 9/15 anonim ***** válasza:

Eselge,ha odavan vmelyik futball csapatert csináltass,vagy vegyél neki olyan mezt,amilyent az a csapat visel....

Ha szereti a focit sztem orulni fog neki,de kulonben sztem a pohar is jo otlet

2008. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Kösszönöm, jó ötlet!:)

Vannak még ötletek?!?!:)

De az már nem baj h akarok neki venni képes bögréd,de már van egy másolt kép az ő falán és egy képkerets kép?!:(:)

Köszi!

2008. júl. 4. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!