Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánykérést ki szabad tárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánykérést ki szabad tárni a nagyvilág elé, vagy egy privát dolog?

Figyelt kérdés

mondjuk egy konkrét példa így az xfaktor után :D


a palidnak nagyon jó hangja van, jelentkezik, elénekel egy szerelmes számot, a végefele lesétál érted a nézők közé, felkísér a színpadra és megkéri a kezed :D


2013. szept. 21. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ezt privátban intézni, nekem egyáltalán nem tetszene, ha a barátom ebből nyilvános eseményt csinálna.
2013. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fúú de gáz... Szerintem egyértelműen egy privát dolog.

17/F

2013. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszintén? Teljesen mindegy lenne, így is úgy is örülnék neki :)
2013. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Maradjon csak privát-

Ha nyilános sok nő látja és onnan elindul a lavina.Mert romantikus,cuki stb...Szal az ő pasija is kérje meg a kezét.

Na ezt ne.Okos férfi nem csinál ilyet a többi férfi társaival.

2013. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez az xfaktor már így is a szánalom netovábbja... de azért ez sem semmi. Szegény lány... bár ha olyan barátja van, aki ilyet csinál, akkor ő sem lehet túl eszes.
2013. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
idomárka <3
2013. szept. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak ötletes lánykérések, de az a qrvagáz kategóriában tartozik.
2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*ez
2013. szept. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszene......nagyon nem! Anno a férjem is úgy kért meg, hogy kettesben voltunk. És családos eljegyzés sem volt. Nekem így tetszett.


27/N

2013. szept. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!