Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy sem?

Figyelt kérdés

A barátommal 2éve vunk együtt és egy igen komoly összeveszés után a telefonjában találtam egy sms-t amit az egyik haverja volt nőjének írt, találkozót kért benne a lánytól.Hívta is, mert láttam a hívásinfót.Most az egyik bnőm mondta hogy látta őket együtt de nem csináltak semmit, csak beszélgettek.

Amikor rákérdeztem először letagadta, utána bevallotta, találkoztak és egy puszit adott a szájára,ennyi volt áll.

Felhívtam a lányt, megmondtam neki hogy barátnője van, ő úgy tudta hogy szakítófélben vunk azért foglalkozott vele.(bájos...)

Azóta nem tudom hogy találkoznak-e, de nekem azt ígérte nem fogja keresni, megbánta és nem akar elvezsíteni.

Talán meg tudnám bocsájtani mert szeretem de már vhogy nem bízok benne, folyton az jár a fejembe hogy mi van ha hülyítenek vagy mi van ha megteszi mással, meg ha szeretne nem tenne ilyet.Azt mondja mindig hogy szeret de én valahogy néha ezt nem érzem.

Nem tudom türjem-e, vagy keressek mást?


2007. szept. 30. 17:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem szakíts vele, mert ha most megbocsátasz neki és esetleg összevitatkoztok, akkor úgyis ez fog midnig előjönni... szerintem... na meg ugye a bizalom sem lesz a régi...
2007. szept. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
sztem is szakíts mert ha egyszer meg tudta tenni akkor valószínű máskor sem fog neki gondot okozni.Ha igazán szeretne nem futott volna egy másik lányhoz
2007. szept. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Ha már egy pasi azt mondja egy másik nőnek szakítófélben vagytok nem jó jel. Ha szeret akkor nem mond ilyet egy nőnek sem. Főleg nem kér találkozót. Mert ha még a csaj kért volna akkor azt mondom valamilyen szinten megbocsájtható, de így tuti másfelé akar kacsintgatni.
2007. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás helyett én inkább tudod mit mondok? Üljetek le és beszéljétek meg ezt a dolgot alaposan, ki mit akar a másiktól stb. HA úgy látod nem egyértelmű válaszokat, kertel, meg ilyenek, akkor nincs mese. Valóban a szakítás a megoldás!
2007. okt. 1. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Az lehet hogy mindenki azt mondja hogy szakits vele,de lehet hogy jobb lenne ha adnál neki még egy eséjt!Mindenki hibázhat,nem történt annyira nagy dolog hogy ne lehessen megbocsájtani,és ha tényleg rájött hogy csak téged szeret és nem kell neki senki más csak te!!

Akkor te fogod a legjobban sajnálni az egészet,szerintem lehet még egy esjét adni neki!!Ha persze eddig nem történt ilyen,és látod rajta hogy tényleg szeret!!

Meg persze ezt mindet ő mondta el neked,azért ez sem utolsó szempont,sok szeremcsét a döntéshez!!

2007. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én tök olyan helyzetben vok mint te. Sajnos én nem tehetem meg azt h szakitunk.Ezt most itt nem részletezem de tényleg nem tehetem meg!Én ha a te helyedben lennék megtenném, mert ez csak rosszabb lesz.Mi elég régóta vagyunk eggyütt és nállunk is igy kezdődött és örökösen ebben élek, ez csak rosszabb lesz és folytatódni fog.És az lesz majd a legrosszabb amikor majd jol beolt h ő már nem csinál ilyeneket, és nincsen semmilyen más nővel semmilyen kapcsolata, és te majd ismét rájössz vmire és megint összedől benned egy világ.Na ez lesz majd a legrosszabb. Vannak ilyen tipusu pasik sajna, akik nem tudnak megváltozni, és sajna ez az első jele.Később csak rosszabb lesz és más dolgok is fognak történni. SZerintem mindenképp szakits vele, próbálj arra gondolni, h ő letagadott, azt mondta szakitani fogtok annak a lánynak, felkereste őt, miközben téged kéne h imádjon meg minden ilyesmi, felkereste, adott a szájára puszit (legalábbis ennyit mondott el) szoval...... ne foglakozz vele, keres mást olyat akit tényleg csak te érdekelsz, és nem keres fel más nőket.

sok sikert neked!

2007. okt. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
keress mast.
2010. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!