Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az, hogy "bizonyíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy "bizonyítsd be neki mit veszített"?

Figyelt kérdés
Ma elhagyott a barátom, nekem ő volt a mindenem, még soha életemben nem szerettem így senkit. :( Úgy érzem soha nem fogok tudni tovább lépni és az a helyzet, hogy nem is akarok :( csak az a gáz, hogy azért szakított, mert talált mást. Nem szeretném tönkretenni a boldogságát, csal olvasgattam ilyen-olyan posztokat, hogy "bizonyítsd be mit veszített" meg ilyesmik. Azt szeretném kérdezni ez alatt mit értenek? vagy ez ilyen hülyeség? :(
2013. szept. 20. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megcsalt, akkor megérdemelt téged?

NEM!

Ennyi el van intézve. Be van bizonyítva hogy egy olyan kincset vesztett el ,amit nem érdemelt meg. :)

2013. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt kell mutatnod, hogy boldog vagy, hogy nem érdekel, és..jó ha ez tényleg így van. Senki nem fog újra megszeretni egy mosott rongyot, ezt most megmondom neked :P De egy virágzó embert, talán. Ha nem, akkor meg megszeret más!! Ne akard őt visszakapni, mert már bocsi, de neki kicsit más kell, nem te. Ettől még valakinek lehetsz tökéletes.


Emlékszem mikor én szakítottam barátommal egy másik srác miatt, utána az új sráccal sokat veszekedtünk, nehéz volt vele. Kis idő elteltével találkoztam az exemmel valamilyen okból. Vidám volt, érdeklődő, tele energiával, de (úgy) látszott, hogy tovább tudott lépni. Nem mondom, hogy újra bele szerettem, de kicsit "savanyú" érzés volt. :) Kicsit irigyeltem, kicsit szomorú voltam, hogy a mi időnk már lejárt. De azért örültem is a boldogságának.

2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2013. szept. 20. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell bebizonyítani neki semmit. Szeretted, ez a lényeg, neked tiszta a lelkiismereted. Az élet majd úgyis kiegyenlíti a számlát... ez így működik.


Figyelj, úgyis rájön majd idővel, hogy mekkora egy f*s* volt, hogy ezt tette. Engem pl nemrég egy csaj küldött el egy másik srácért, akivel kapcsolatban valószínűleg azt hitte, hogy még rendbe hozhatja a dolgokat. És tudod mit? Nem sikerült neki, mert az a fiú sohasem lesz képes úgy szeretni őt, mint ahogy én voltam képes. És tudom róla, érzem, hogy az a lány elgondolkodott már azon, hogy hülyeséget csinált, vagy el fog ezen gondolkodni, amikor eljön ennek az ideje. És egyszer rájön majd, hogy talán élete legbutább döntését hozta meg azzal, hogy engem nem vett komolyan.


Hidd el, az élet kiegyenlíti a számlát. Mindenki visszakapja azokat az ütéseket, amelyeket másokra mért! ...csak van aki korábban, van aki később és van aki ennek nem lesz tudatában sem, mert annyira hülye.


Nem kell bebizonyítanod semmit. Állj talpra! Hidd el, sütni fog még a nap!

2013. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!