Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek van egy "élete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek van egy "élete szerelme", akiért bármikor felrúgná a jelenlegi életét?

Figyelt kérdés
Én mikor középsuliba jártam 4 évig reménytelenül szerelmes volt egy lány osztálytársamba. Ő igazából sosem foglalkozott velem. Aztán elmentem főiskolára, ahol összejöttem egy lánnyal. 3éve jártunk, amikor jött az 5 éves középiskolai osztálytalálkozóm. Ott mikor megláttam a régi szerelmem, akivel nem is találkoztam a ballagás óta, újra fellobant a láng. Az alkohol is feloldott, de végig egymással voltunk elfoglalva a lánnyal. (Az akkori bnőmet nem vittem a találkozóra.) Aztán számot cseréltem a régi szerelmemmel és elkezdtünk randizgatni. Végül kidobtam a barátnőmet akivel jól megvoltunk hogy összejöhessek a másikkal. Azóta is együtt vagyunk, de soha nem gondoltam volna hogy miatta majd felrúgok egy komoly kapcsolatot. 25f
2013. szept. 20. 21:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én inkább teszek róla, hogy a párom legyen életem szerelme! Nincs értelme vágyódni olyan után akit nem kaphatsz meg. Soha nem is tettem. Ennél több eszem volt mindig is. Én azt müködik, hogy azt szeretem akit akarok és baromi gyorsan kiszeretek abból akiből ki kell!
2013. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!