Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy friss kapcsolatban erdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy friss kapcsolatban erdemes szova tenni az ilyesmit? Folyt. Kov.

Figyelt kérdés
En 25N o 30F. Az elejen tisztaztuk, ki mit szeretne, arrol van szo, hogy egyikunk sem futokalandot keres, komoly kapcsolatot szeretnenk, probaljuk meg aztan meglatjuk, mi lesz. Nekem az a "problemam", hogy nagyon ritkan talalkozunk, olyankor is iszunk egy kavet, utana kocsikazunk, setalunk, aztan megy mindenki haza. Az elmult 1 honapban ha otszor beszeltunk telefonon, akkor sokat mondtam. Igaz, hogy chaten sokat beszelunk, de azert az nem ugyanaz. Nekem ez igy unalmas... Reszemrol nincs meg az a bizonyos szikra, de igy, hogy keves idot toltunk egyutt, eselyem sincs, hogy meglegyen... Mozizni szeretnek, meg fagyizni, setalni a varosba, ilyesmi, ehelyett csak ez van. Nem tudom, hogy szova tegyem-e, igazabol azt szeretnem, hogy o jojjon elo otletekkel, o csinaljon programot, lepjen meg, nem arrol van szo, hogy mit tudom en mekkora osszeget ram koltson, mert ilyen tekintetben nem vagyok nagyigenyu. De ez igy nem fog menni...
2013. szept. 14. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tedd szóvá.
2013. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah, tedd szóvá.
2013. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha te ezeket szeretnéd csinálni, akkor említsd meg neki.

Nem olyan nagy dolgokról van szó, de persze ne támadólag, vagy negatívan, hanem,mint egy pozitív ötlet.

2013. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... Tedd szóvá.
2013. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De az elozo kapcsolataimban nem kellett, azt szeretnem, hogy o erje fel esszel, szoval hmmm nem tudom jobban elmagyarazni..
2013. szept. 14. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy az ő előző kapcsolatában jobban szerettek kocsikázni,mint mozizni, ezért neki fel sem tűnik,hogy te ezt kevésbé élvezed.
2013. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél valamit, de nem mondod meg neki, viszont aztán elvárod tőle, hogy kitalálja - ez a legbiztosabb módja a kapcsolat megölésének.


Beszélj.

2013. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minimum azért tedd szóvá, hogy: bla bla és ezért szakítok.
2013. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!