Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel ajándékozzam meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel ajándékozzam meg a barátomat?

Figyelt kérdés
Nemsokára eljön az a "várva várt" 1. évforduló:) 19éves, sportos srác.Már mindenfélére gondoltam..az a baj, hogy ezalatt az egy év alatt is elég nehéz volt már szülinapi,karácsonyi stb..ajándékot találni, volt már, hogy párnát kapott, amire közös képünk volt nyomtatva,aztán egy gyönöyrű képkeret közös képpel, póló, bögre...Nem igazán jut eszembe semmi jó...Vagyis, amin gondolkozom, hogy veszek egy fényképalbumot, és előhívatok képeket, aztán végig rakom az albumot, úgy hogy "időrendben" legyenek a képek..szóval 1. oldalra még amikor csak ismerkedtünk, következő pl első randi stb..és igy tovább...Bármilyen ötletet szívesen fogadok! Előre is köszönöm!:)
2008. júl. 2. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Én azt az albumot nagyon jó ötletnek tartom. Adhatnál neki egy plüssfigurát ami tart egy szivecskét és rávan írva, h I Love You. vagy, ha sportos akkor vegyél neki vmi sportos ruhát. Pólót, gatyát... Mi is nemsokára 1 évesek leszünk barátommal és megmondom őszintén vmi vicces dolgok akarok neki venni:D Pl: egy rózsaszín szőrös bilincset :P Vagy egy férfi tangát (már amennyiben létezik olyan, de úgy tudom igen) Vagy olyan alsónadrágot amelyiken mindenféle állat "szexel"... Stb :D ha szereti a zenét csinálhatsz neki CD-t is a kedvenc zenéivel. Vagy egy erotikus vad éjszaka?:P Most hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2008. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, férfi tanga van, akármelyik sex shopba bemész több fajta is..:D:DA legviccesebbek pl, egy elefántot ábrázol..az orrmányrészében fér el a pasi szerszáma, és kétoldal fülkek vannak rávarrva:D:DElég muris..:DAlsónaciból van olyan amin a minta foszforeszkál, az is jó lehet:D Szerintem ez a fényképalbumos lesz, plusz még sütök neki vmit, aztán egy romantikus délután valamerre...aztán majd a többi jön magától..:P:)
2008. júl. 2. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem nagyon jo otlet ez a fenykepalbum....igy majd kesobb meg ha jo sokaig egyutt lesztek akkor megnezhetitek hogy milyen is volt regebben:D
2008. júl. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
en is albummal keszulok. szerintem az jo otlet:)
2008. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon képcentrikus vagy :D
2008. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jólvan na.:DElég nehéz megajándékozni a srácokat..főleg ilyen korban..kisautót mégsem vehetek neki:D:DÉs amúgy is rengeteg közös képünk van, és jó érzés megnézni őket, mindig eszembe jut olyankor az a "bizsergető érzés" amit az első néhány találkozáskor éreztem:P:D
2008. júl. 3. 12:17
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is nagyon jo otlet a kep, mi is mindig elnevetjuk az elso randikat, meg hogy mennyit vart mig eloszor megcsokolt:D (pedig mar mindketten annyira vartuk...) a KEPEKRE SZAVAZOK en is:)
2008. júl. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

háát.. ö.. sztem a képek is jók lesznek :)

de én plédául olaszból hoztam a páromnak egy ezüst karkötöt és belegravíroztattam h 'Ti amo' (szeretlek)

persze csak akor vegyél neki ilet ha szereti az ékszereket:)

2008. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
FŐZZÉL
2008. júl. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén főzök, sütök neki.:):)
2008. júl. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!