Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemezéssel felfedtem az érzéseimet. A fiú azóta elkerült. Ma egyértelmüen mondta, hogy ma sem jön el közénk. Nagyon szégyellem magam. Hogyan lehet ezzel együtt élni?

Figyelt kérdés

Egy társaságba járunk. Ő azt mondogatja azóta /másoknak/, hogy másik helyet választ magának. És azóta nem is jön közénk.

Egyértelmü a válasz,

De nagyon szörnyen érzem magam attól, hogy nyiltan, felfedtem amit érzek. Mivel ez olyan mint egy kezdeményezés..? Itt állok pőrén.. Talán nem lett volna szabad. Kapcsolatban élek és eleinte ő kezeményezett, legvégül úgy döntöttem, még is megmutatom hogy mit érzek, Nagyon szerelmes voltam belé, de béna.

ÉN üldözöm el. Ha ujra tlálkoznunk kell, elsüllyedek.


2013. szept. 8. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel sehogy. Csomózd a kötelet.


Istenem, de tényleg, áldjad a jó dolgodat, meg az Úristent az égben, hogy ez a legnagyobb problémád.


Szard le. Magasról. Keress valami értelmes elfoglaltságot. Ha nem találsz, tanulj meg egy hosszú verset.

2013. szept. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Kapcsolatban élek"

Jól van akkor ideje hogy elhagyd azt a másik szerencsétlen fickót is ne rabold az idejét.

2013. szept. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2/2 mennyire igaz! és válassz magadnak egy olyan pasit, aki mellett nem kell "szemezéssel felfedni az érzéseidet" mások előtt.

Csak tudnám hogy ezt hogy kell? Szemcsillogtatás, kacsintás, vagy egyszerűen csak "úgy" nézel?

2013. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!