Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz fiúnak plüsst adni ajándékba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz fiúnak plüsst adni ajándékba?

Figyelt kérdés

Én adtam már egy párat a barátomnak, volt olyan is, amit én varrtam. Viszont ahogy ajándékötletek után kutattam itt az oldalon, csomó helyen olvastam, hogy nem csak pasik, hanem lányok is mondják, hogy gagyi, béna ajándék fiúnak a plüss.

Tényleg az?

Én imádom őket, és még a barátom sem panaszkodott, pedig 22 éves...


2013. szept. 2. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen az a plüss.
2013. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 pi.nóra ***** válasza:
Hát eléggé!
2013. szept. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kicsit nyálas...
2013. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát kapott már plüss egeret, plüss macit, kb 40 centiseket, és egy egy emberkét, amit én varram. Azthiszem többet még nem mert nem akartam, hogy értéktelenné váljanak a mennyiség miatt.
2013. szept. 2. 15:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Csak tényleg attól függ milyen. Pl ne egy nagy rózsaszín póniló legyen, hanem valami max 1 dm^3 térfogatú apróság.
2013. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem
2013. szept. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az általad varrt emberke szerintem jó ötlet. De a többi teljesen felesleges.
2013. szept. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Neem, semmi giccses cuccot nem adnék neki, mert tudom, hogy nem tetszene neki.

Viszont szerintem egyáltalán nem nyálas. Ha valaki egy gyereknek veszi ajándékba akkor az miért nem nyálas? A mi kapcsolatunk egyben komoly, és gyerekes. Megőrülnék, ha komoly felnőttként kellene élnem. A barátom pedig pont ezt szereti bennem.

2013. szept. 2. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit kell ezt túlragozni? Ha a barátod szereti akkor nem gáz, a többiek véleménye meg miért is érdekel??
2013. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!