Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit vesztek a barátotoknak karácsonyra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

kocsiba könyöklőt:D

komolyan


ez nem meglepi,ő fogja kiválasztani


persze mellé valami aproságot ugyis veszek,hogy legyen meglepi is,de azt még nemtudom

majd amit meglátok

2009. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem könnyű dolgom van. A barátom mindig, amikor együtt mászkálunk, akkor egy csomószor beszél róla, hogy jujj ezt is majd meg szeretné venni magának, meg az is de jó lenne. Így csak választanom kell, hogy mi az aminek tőlem is örülne. Mindig csodálkozik, hogy honnan tudtam, hogy pont erre vágyik. Ha odafigyelsz, akkor sztem neked is könnyű lesz :)
2009. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!