Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tényleg meg csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edit :) kérdése:

Szerintetek tényleg meg csalt a barátom?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hónapja vagyunk együtt 5év van köztünk és azt mondta az egyik haverja hogy látta őt egy másik nővel. Nem nagyon hiszek neki, csak attol félek hogy ő bele szeretett egy vele egy korú nőbe és engem meg megcsalt. És még azt is mondta hogy a haverja hogy minden este látja őket! Ő Nyársapáti én meg Kőrösi vagyok és nem tudunk minden nap találkozni de addig mig nem találkozzunk ki tudja mit csinál. Szerintettek tényleg meg csalt?
2013. aug. 30. 07:28
 1/10 anonim válasza:

Látom megrendült a bizalmad...

Menj el a barátodhoz és kérdezd meg őt.

Az is lehet,h csak a "haver" irigy,és ezért kever...

2013. aug. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Lehet hogy az a barátja csak hazudott mert összevesztek, de lehet hogy nem. Az a barátja milyen? Úgy éertem, hogy ha mindig igazat mond akkor hinned kéne neki, de ha sokat szokott hazudni, akkor ne. De mindenképp beszéld meg ezt a barátoddal. Ha nagyon hevesen tiltakozik, akkor valószínüleg van közöttük valami. De ezt a dolgot mindenképp beszéljétek meg.
2013. aug. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hónapos kapcsolatban itt tartani és ilyen érzésékkel, akkor az a kapcsolat zsákutca és be kell fejezni.
2013. aug. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudom
2013. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 viktor123456 ***** válasza:
Túl sok információd nincs. Ezzel az erővel akár meleggé is válhat. :-)
2013. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sok minden állhat a háttérben.Mondjuk nem lehet hogy a pasid haverja akar rádhajtani?Legtisztább ha nyíltan rákérdezel a pasidtól.Nyugodtan mond meg neki hogy a haverja mondta, és nem bizonytalan vagy, de azért érdekel hogy mi is ez akkor.Hogy nem csak valami bosszú vagy bármi.Lehet olyan történet keveredik ki belőle aminek semmi köze a megcsaláshoz, viszont értelmet ad mindennek.
2013. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elképzelhető,pláne ha ennyire friss a kapcsolat,és nem is taliztok minden nap.
2013. aug. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a hogy látta őt egy másik nővel az egy dolog. Kérdés hogy miért? Sok fiú van akinek vannak lánybarátai akivel szokott találkozni, és igaz ez fordítva is.
2013. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vagy vele együtt és már itt tartotok? mi lesz később? bár az is lehet h bejössz a barátod haverjának és ezen a módon akar téged megszerezni.
2013. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy látta? Én csomószor sétálok csajjal az utcán, mégsem léptem félre soha.
2013. aug. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!