Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetseges h megvaltozott?

Figyelt kérdés
tavaly novemberben jartam egy sraccal 4 napot.beleszerettem ez a rovid ido alatt,en sem tom mi okbol kifolyolag,de vmi naon megfogott benne.par nap utan kijelentette h neki elso a szex,en montam h nekem nem.s azzal abba is maradt a kapcsolatunk.most latszolag odavan,h bekuljunk ki,s h akkor csak hulyult a szexel.vajon megvaltozott volna h tenyleg nem oan fontos neki a szex?!mert ahogy ismerem elegge szexmanias(volt?!)ja o 22 en meg 17
2008. júl. 1. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyelj...nem tudom azt szoktak mondani h kutyabol nem lesz szalonna, habar lehet ha megis! En mondjuk nem allnek le egy ilyen pasival akinek az elso a szex...es az erzelmek? a torodes? a bizalom? stb stb...ezt kitol fogod megkapni ha nem tole??? viszont ha a szived nagyon azt diktalja adj neki egy lehetoseget, lam, bizonyitson! ha nem teper le az elso alkalmakkor es nem tolakodo akkor lehet h tenyleg megbanta, es most komolyan szeretne jarni veled. majd meglatod, szerintem adhatsz neki egy eselyt...DE CSAK EGYET... remelem nem csalodsz:)
2008. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki egy esélyt,de csak akkor miután közölted vele hogy csak akkor fekszel le vele ha már te is akarod és nem fog győzködni és sürgetni ezzel kapcsolatban,időt ne mondj neki!Ja és te se kapkodd el,ha komolyan gondolja kibír pár hónapot is ha nem akkor a szexre utazik.Ne add magad könnyen,kell egy kis idő még kialakulnak a kölcsönös érzelmek,majd ha biztos leszel hogy szeret akkor feküdj le vele,az meg ne pár hét járás után legyen!:-)
2008. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mit meg nem ernek 1 ien jo valaszadok:koszi mind2otoknek:)amugy en meg szuz vagyok es 1 oan sraccal szeretnem elvesziteni aki megerdemli,h oddaadjam neki(tehat maximalis bizalom es erzelmek)...es o ezt tudja h szuz vok...na de meglatom mennyire nyomul...amugy tok jo srac:)szep naon,sok csajnak bejon...de en sem panaszkodom(ja es mindezek mellett buszke vok a szuzessegemre)
2008. júl. 1. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted vagy nagyon tetszik tudd meg hogy télleg ő is szeret vagy tetszel e neki és hogy télleg viccelt e!
2008. júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!