Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás ok nélkül? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás ok nélkül? Miért nem lehet tisztességesen lezárni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
ma egy honapja szakitott velem a barátom indok nélkül,és még most se tudtam teljesen kiheverni a szakitást.Nála maradtak cuccaim és pénzem is (bár nem sok)és vissza akarom kapni ezeket de ö nem hajlando együttmüködni,mindig csak mondja h majd jövö héten bedobja a postaladamba de ez eddig nem valosult meg.méghozzá 1 sarokra lakik tölem tehat nekem se esne nehezemre atsétalni de amikor ezt felajanlom neki visszautasit h ö soha többet nem akar látni és nem is tudja mi értelme volt jarnunk,pedig amikor együtt voltunk bár csak egy honapig,minden idönket együtt töltöttük és imadtuk egymast..és ezt nemazért mondom mert nem lattam a szerelemtöl...de vége elfogadtam,szép nyári kaland volt,csak a szakitas okát nem értem...elöször nem volt indok aztan ra egy hétre h ö nem tudna engem ugy szeretni aztan most meg örültnek is titulal .persze ez nem igaz vagyis ö azt mondja h nem normalis h nem sirok utana és h hülye vagyok mert kinevettem amikor ok nélkül szakitott...szte tul nagy a büszkeségem kb mint egy pasinak...de ez az elején érdekes nem zavarta...megköszönném a segitséget
2007. szept. 28. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ki fogod heverni,hidd el.legfoképpen arra gondolj,hogy szakítás után mennyire csúnyán bánt veled.és szerintem nyugodtan menj fel hozzá,kopogj be és koveteld vissza a cuccaidat hiszen jogod van hozzá,és a pénzedet is.ne szolj neki elore,hogy mész,akkor menj amikor tudod,hogy biztosan otthon van és akkor kénytelen lesz odaadni a cuccaidat.utána már ne kérdezz tole semmit,ne akarj vele beszelgetni,csak fogd a cuccaidat,koszoj egy helot és menj.

a szakítás oka pedig szerintem az volt,hogy nagyon gyerek gondolkozásu még a srác,valoszinuleg egy ujabb trofea voltál számára és huzhat egy ujabb strigulát.eszében sincs komoly kapcsolatba bonyolodni.felejtsd el,az ilyen fickok nem érdemlik meg a rendes lányokat.sok sikert ahhoz,hogy megtaláld az igazit!!!

2007. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ez a srác hozzád képest elég gyerekes gondolkodású. Márcsak azért is gondolom így, mert egy szakításnak nem ez a módja, ahogyan ő csinálja. Ha valaki úgy szakít a másikkal, hogy nem hajlandó közölni a sérelmeit, az szerintem még szóra sem érdemes! Ahogy látom felnőttgondolkodású lány vagy és egészen biztoisan megtalálod a hozzád illő srácot, de addig találkoznia kell az embernek faragatlan fickókkal is.

A cuccaidért szerintem is akkor menj érte mikor otthon van. Csengess be hozzá és bármiféle kérdés nélkül szedd össze őket és hozd el. Az ilyen ember szót sem érdemel.

2007. szept. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
Az a szemét kihasznált és ELTULAJDONÍTOTTA a dolgaid (meglopott)!!! Mondd vissza, amit mond és amit érzel. Mondd neki, hogy rendőrségi ügy lesz a dologból. Ha még ezután sem akar egyezségre jutni, tényleg jelentsd fel!
2007. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos jol jott neki a penzed........es talalt maganak egy jo csajt.....akit biztosan elvitt vacsorazni a te penzedbol.amugy mennyi penzt hagytal ott?
2010. szept. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!