Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy 18 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 18 éves létemre, még egy komoly kapcsolatom nem volt? Olyan kapcsolat ami többet tartson egy buli erejénél! Mi történik?

Figyelt kérdés
Mert persze egy egy éjszakára csak összejött valami, persze sex nélkül, de másnap már semmi sehol. A leghosszabb 5hét volt, amin most vagyok túl. Valahogy már meguntam mindezt? Mi lehet a baj? Velem lenne a baj? Vagy csak ilyen szerencsétlen vagyok?
2008. júl. 1. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy fiú vagy lány vagy.
2008. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hmm... Arra nem gondoltál, hogy rossz helyen keresed a szerelmet? Egy ismerősöm (fiú) mondta, hogy csak azért jár diszkóba, hogy szexpartnert találjon...

Amikor buliba megyünk, általában kisminkelünk, kiöltözünk mi csajok, és másképp is viselkedünk, mint hétköznapi keretek között. A párunkkal meg többet vagyunk együtt nem "party" környezetben. Érdemes lenne máshol körülnézni, ahol van lehetőség mélyebb (lelki értelemben véve :) ) ismeretség kötésére!

2008. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor nem , nem Te vagy az egyedüli, sok ilyen ismerősöm van. Szerintem ez előbb-utóbb ki fog alakulni. Lehet, h még nem állsz készen, hiányzik valami... Valami gátol abban, h elkötelezd magad! Lehet, h csak szimplán félsz az elkötelezettségtől, ehhez csak annyi kell, h lazítsd el magad, és élvezd az életet, egyik se életreszoló kapcsolat, ha mégis, annak csak pozitív oka lehet :) Ne félj, azért vannak a szerelmek , h jöjjenek-menjenek.

Az is lehet, h nincsenek meg benned az alapdolgok, amire egy kapcsolat épül, ezért ne haragudj meg. Például tolerancia, bizalom, (nyitottság), alkalmazkodás. Ennek ezer oka lehet, de szerintem ezt neked kell megtalálnod saját magadba, h mi akadályoz!

2008. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!
2008. júl. 1. 14:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja, és ami az ellazulást illeti, van egy pasi akivel már 5x voltam együtt, nem feküdtem le vele, és nagyon el tudtam lazulni, nem érdekelt hogy mi van körülöttem, csak ő és én számitott, de mégse tartott...de mégcsak meg se probált lefektetni, nem is apropozott. Öszintén, már nem is tudom, hogy mit csináljak. Talán abba kéne hagyjam a keresést, és törödjek bele az egyedüllétbe...
2008. júl. 1. 15:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok, fiú, megismerkednék veled, nekem sem volt még semmi komolyabb kapcsolatom.
2008. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na és hova valósi vagy?
2008. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fontos lenne, hogy hova valósi vagyok! Most épp a sebeim nyalogatom a szakitás után. Nagyon össze vagyok zavarodva. De hát ez van, aki vesztesnek született az ugy is fog meghalni, élő példa vagyok erre.
2008. júl. 1. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:

NEM KELL BELETÖRŐDNÖD!!! Én egy 18 éves fiú vok egészen 17 éves és 7 hónapos koromig semmi aztán az égből a nyakamba pottyant az igaz szerelem most már 8 hónapja eggyütt vok a barátnőmmel és tervezzük a jövőt!! Szóval nehogy beletörődj!!! Élvezd az életet flörtölgess, ismerkedj mert egyszer rátalálsz az igazira!!!


rem tudtam segíteni:)

18/F

2009. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó vok: am ha gondolod írj privit és akkor smnen is dumcsizhatunk:) pusz
2009. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!