Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1 éve együtt vagyunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve együtt vagyunk a pasimm nagyon szeretem. és jó vele, de néha ha veszekedünk ideges lesz és megver, azt mondta ha elhagyom megbánom és senkinek nem mertem szólni erről mi tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek?

2013. aug. 24. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

# 9:

Szerintem manapság már nem annyira jellemző ez, mint régen. De ettől függetlenül, ha más beugrik a kútba, te is mész utána?


Azzal foglalkozz, hogy TE legyél boldog. Boldog vagy így, hogy ver a barátod? Gondolom nem. Gyerek meg attól még találkozhatna az apjával, ha külön lesztek.


Hidd el, hogy tudnál találni olyan párt magadnak, aki nem verne, tisztelne, szeretne és bármit megadna neked. Ilyen fiatalon nagyon nem érdemes leragadni egy ilyen bolond mellett, mert később még rosszabb lesz.

2013. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kamu kérdés...te biztos tudod hogy az vagy sem!!!
2013. aug. 24. 13:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Vegyétek már észre, hogy kamu a kérdés.
2013. aug. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem kamu akkor minek tetted fel???? Megmondtad, hogy vagy annyira hülye, hogy nem hagyod el. Akkor mi a kérdés?????
2013. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem sűrűn fordul elő? Ha egyszer megtörténik, az nem elég? Egyébként meg ha ennyire ragaszkodsz hozzá, akkor minek teszed fel a kérdést? Maradj vele, míg egyszer agyon nem ver!
2013. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!