Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves lány,32 éves pasi. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves lány,32 éves pasi. Ez ciki?

Figyelt kérdés

A lány most végzett a suliban, középfokú végzettség, munkát keres.

A pasinak van céges autó, jó fizetés, lakás.


Szerintetek mennyire lesz hosszúéletű ez a kapcsolat? A pasinak nem tűnik fel, hogy a lánynak csak a pénze kell? Vagy mind1, mert a haverok előtt jó felvágni a 20 éves csajjal, tehát neki meg csak felvágásra kell? Kölcsönös kihasználás?



2013. aug. 22. 13:22
1 2
 1/11 viktor123456 ***** válasza:

Nem ciki.

És mit számít a vélemény? Sosem lesz jó, ha egy nő bármit csinál. :-)

2013. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én már láttam hasonlóan lezajlott hosszú életű kapcsolatot,de a nő elvált,mert a pasi félrekúrt.
2013. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem ciki. Qrva gáz. :D


Viccet félre téve, és a férfi szemszögéből nézem: ilyen korban mi a francot akar egy 20 éves kiscsajtól? Már bocs, nem feltétlenül rád mondtam, hogy kiscsaj, hozzá képest viszont az lehetsz. A 20 éves lányok inkább a 21-25 éves pasik között nézelődjenek.

2013. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki, nekem is ugyanez van, 20 éves vagyok, 32 éves pasim van, bár én még tanulok,de nekem sem a pénze kell, hanem ő maga. Már 3 éve együtt vagyunk, és semmi gond nincs közöttünk. Egyáltalán nem biztos, hogy kihasználják egymást. Mi sem ezt tesszük, kölcsönösen szeretjük egymást, és jövő nyárra esküvőt tervezünk.
2013. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy megmerek szolalni :) 48 vagyok es most szakitottam a 30-as csajommal, egy 23 eves lanyert :P
2013. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem baj, így jobban tudsz nyilatkozni az ügyben. Miért? :D Nem gondolod, hogy a pénzed kell nekik? Mit tudsz adni, 48 évesen egy 23 évesnek? Mert amit leírtam esetet, itt pl a pasi már nem tudja a 20 évest kielégteni szexuálisan.
2013. aug. 22. 14:26
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztonsagot, torodest, odafigyelest, rajongast, letisztult szeretetet, erett komolysagot, tapasztalatot es harcedzettseget ... ezeket tudom adni :)
2013. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod! :)
2013. aug. 22. 15:10
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy 34 éves férfi "már" nem tud kielégíteni egy akármilyen korú nőt, akkor ott nem a korral van a baj. 34 évesen vagyunk a csúcson. Olyasmit tudunk, amit a kis tacskó huszonévesek nem. 34 évesen bármilyen korú nőt ki tudunk elégíteni.

Ebben a korban főnyeremény a férfi egy olyan nő számára aki már kinőtt a bulizásból.

2013. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ráadásul még csak 32 :D

hát úgy tudom jó vele, meg nagytudású, de csak heti 2x bírja, a csajnak meg több kéne.. De én megértem, mert dolgozik, a csaj meg nem, persze, hogy a csaj állandóan szexelne.

2013. aug. 22. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!