Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tetszek neki vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tetszek neki vagy nem tudja eldönteni mit akar vagy hülyít? Fiúk mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,júliusban ismertem meg,az első nap jól elbeszélgettünk,lekísért a buszmegállóba,rá pár napra találkoztunk,megint jól elvoltunk,majd ölelgetett,volt csók,mindig ott volt ahol én,aztán összekaptunk,és nem láttam hetekig... De párszor dumáltunk fb-n.. Ma véletlenül egy társaságba kerültünk, mellette volt hely ezért oda ültem,nem törődtem vele, ö meg elkezdett velem dumálni,amikor félrehívták,a telefonját oda adta nekem,hogy vigyázzak rá,folyton kereste az alkalmat,mikor érhet hozzám,folyton velem foglalkozott és ez a többieknek is feltűnt.Amikor elakart menni boltba,rögtön engem hívott el.Aztán mikor visszajöttünk,rögtön mellém ült,ha felkelt elment valahova,amikor visszajött szintén mellém ült. Mindig hozzámért valamilyen ürüggyel. Aztán elkezdett piszkálni,milyen pici vagyok,majd odahúzott magához és megölelt meg láttam,hogy megakart csókolni de nem tette,ha elment mindig nézett engem,de mikor látta,hogy észre vettem elfordult..Egy fiú rám szállt,és kérdezte a fültágítós fiú a barátom? Mondtam,nem miből gondolod? Mondja: mert úgy látszott,ahogy egymásra néztetek,meg mindig ott volt ahol te. Aztán ha megnéztem egy fiút, ő is megnézte a srácot.. Azt mondta elmegy haza,de kb. tőlem pár lépésnyire volt és nézett amíg észre nem vettem...Hallottam fél fülel,hogy mondták a haverja,hogy menj oda hozzá,csókold meg stb.Csak azt nem hallottam amit a srác mondott...
2013. aug. 21. 23:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki igen.
2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fültágítós fiú? :O milyen beteg ízlésed van neked?
2013. aug. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak egy baj van,sokan mondják,hogy hülyíti a lányokat...Én nem tudom...
2013. aug. 21. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:

tetszel neki. fültágítósak azok jópasik:D

sok srác hülyíti a lányokat, ezzel ne is törődj. be kell vállalni egy kis kockázatot. maximum ha átver, tanulsz belőle ennyi:) szerintem gyere össze vele:)

2013. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de nem merem megkerdezni meg nem tudom mi a szandeka velem...
2013. aug. 22. 00:13
 6/8 Állatimádó válasza:

Szerintem tetszel neki. (:

Az meg, hogy hülyít egy-két csajt... belefér. Nem biztos, hogy téged is csak hülyíteni akar!

De vigyázz arra, hogy ne legyél naiv és ne vedd be minden mézes-mázos megjegyzését...

És ne tapadj rá! Ő fusson utánad!

2013. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tapadtam rá..Ő kezdett társalogni vlm
2013. aug. 23. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki!:) biztos hogy tetszel neki és szerintem megbánta azt az összeveszést azért 'nyomult' a buliban! Minden fiú hülyít egyszerre több lányt, de tényleg legyél óvatos, húzd egy kicsit az agyát! Csak ügyesen én azt mondom!:)
2013. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!