Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ment el nélkülem partyzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ment el nélkülem partyzni titokban, és miért szivott be a tudtom nélkül? Mire jó ez a pasiknak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tudja hogy haragudnál rá, ezért nem mondta el. Sajnos vannak ilyen pasik..

ez az első alkalom volt, vagy már többszöri?

2008. jún. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nála ez még az első,de a volt barátom is ugyan ezt csinálta velem.ÉS ezt elmeséltem még anno neki és köpködött rá h mien egy bunkó ember h titokban.

Erre most ő is ugyan ezt csinálta...

2008. jún. 30. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... én elnézném neki a botlást, de még húznám egy kicsit, leülnék vele bezsélni egy tartalmasat. Amúgy őszinte hozzád, szeret téged, és te őt? megbánta amit tett? mert ezek is nagyon fontosak ahhoz hogy meg tudjuk ítélni a problémád!
2008. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen állitása szerint nagyon megbánta,ezt sms-ben küldte el nekem,és azt is h nagyon szeret és h adjak még egy esélyt.Én nagyon szeretem de nagyon utálom ha hazudnak nekem és ha hülyének néznek és ezt nagyon jól tudja.
2008. jún. 30. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintm most még bocsáss meg neki. Ha még egyszer előfordul, akkor biztos nem bánta meg. De ha szeretitek egymást, akkor ez az egy botlás felejthető.
2008. jún. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyu - a lepontozás terhe alatt írom ezt -, nem lehet, hogy nagyon rátelepedtél (az előző fickódra is), és nem 'engeded' el egyedül bulizni? Mindig menni akarsz vele? Lehet igénye lenne, hogy a haverjaival egyedül menjen, és csak így tudta megtenni - nem mintha ez így felmentené a hazugság alól.
2008. jún. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én elengedtem szinte mindenhova,csak egyedül partyzni nem,mert én sem mehetek el nélküle.

Nem hiszem h ez miatt ment volna el,mert h én rátelepedek,és sztem ő az aki ezt csinálja,mert én még a barátaimmal sem talizhatok nélküle és nem tudom h miért.

Elég furcsa a mi kapcsolatunk.

2008. jún. 30. 17:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért mert ő ilyen és nem fog megváltozni. Megbocsájthatsz neki, de csak az idődet húzod vele. Tapasztalatból beszélek. Lesz még sokminden ami majd egyszer kiderül.
2008. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se modntam el sokmindent ugynigy, mert minek. Felesleges veszekedéstől kiméltem meg magunkat, mert ezért mindig balhé volt... CSak nem tudom h miért?? Miért nem lehet ezt megérteni, hogy szeretünk a bartánpőnk nélkül barátokkkal bulizni néha... Többiek se hozzák a bárűtnőiket ilyenkor, hogy nézne ki ha csak ő?? Nem értem miért kel lezt csinálni, ezért lett vége a kacsplatunknak , a felesleges balhék miatt. Ha nincs egy kis szabadság ,levegő szakitani fog veled... Azért modnja h megbánta stb, h had végre abba a veszedeést , de hosszu távon ugyanezt fogja csinálni, csak még ennyire se fogja elmondani, mert tudja hogy reagálnál...ez 100% , én is igy müködök, de az összes haverom ugyynigy gondolja ezt... A beszivás ugyamez a téma. Ha beszivol elhagylak stb... na ez a másik, ha tiltod akkro anáál inkább titokban.. ennyi, mit kell erre is ráparáni, egy kis ellazulás néha nem árt, és kevésbé ártalmas mint az alkohol. UGYhohy muszáj lesz változtatnod ,mert igy veszekedések, és szakitások lesznek.
2008. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!