Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatom hogy viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom hogy viszont szeret-e engem? (leírás)

Figyelt kérdés
Egy fiúval 'járunk' és nem tudom eldönteni hogy viszont szeret-e. Még nem vagyok benne biztos hogy egyáltalán járunk mert ezt így nem mondtuk ki. Amikor testvérem megkérdezte tőle akkor nehezen bökte ki hogy igen azt válaszolta kérdezd meg őt meg terelte de végül kibökte. Nem meri bevallani az érzéseit? Vagy szégyell? Vagy nem is szeret? Nem értem mi a baja...
2013. aug. 18. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Mióta van ez igy attól függ? Lehet még idő kell neki hogy letisztázza magában hogy mit érez meg mi is ez az egész .. d ha ez régota megy igy és tartós állapot akkor viszont ülj le vele és beszéljétek meg hányadán álltok
2013. aug. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
érdekes...régen ilyeneket az emberek nem kérdezték ,ezt érezték és tudták, nem kellett magyarázat.
2013. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja ki konkrétan, akkor a tetteiből, abból, ahogy rádnéz. Ha próbál a kedvedben járni, minél több időt veled akar tölteni és stb...
2013. aug. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: 2 hete ismertük meg egymást de egymásba szerettünk legalábbis én bele vagyok habarodva persze kell neki idő de miért nem mondja ki?

2 válaszoló: ez nem segített..

3 válaszoló: az a baj én tudom róla hogy milyen szívtipró tud lenni és ezeket a kisujjából kirázza és nem bírom eldönteni hogy igaz érzelmei vannak velem kapcsolatba vagy egy vagyok a sok közül neki...

2013. aug. 18. 15:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha egy szívtipró, akkor 2 hét után ne várj tőle szerelmi vallomást. Mi a barátommal 3 hónap után mondtuk ki, pedig mindketten szerettük egymást már régebb óta. Akkor kell kimondani, amikor eljön az ideje. De igazából nem is ezen van a lényeg, hanem magán az érzésen. Lehet, hogy te most elmondod a barátodnak, hogy szereted, erre ő rámondja, hogy szeret téged, mert nem akar megbántani, de még ez benne nem alakult ki...Szerintem várj vele, ne siettesd a dolgokat, két hét még semmi.
2013. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is 2 hét után várom csak elég furán viselkedik..
2013. aug. 18. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!