Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban a 12 év korkülönbség nagyon sok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

Micsoda kiégettagyú balfaszok vannak mostanság hogy lassan családos ember korban az oviból válogatnak maguknak, még akkor is röhelyes ha te vagy az ország legérettebb 16 évese, én biztos képen köpném magam 28!! évesen középiskola alsó tagozatból válogatni. Kifordult ez a világ magából, aztán meg lehet magyarázni ezt is mindenféle szerelmi maszlaggal, de az csak mégröhelyesebben hat, a szerelem egyébként is csak egy múló kényszerképzet utána meg jön a sivár valóság.

Az őseid tisztában vannak vele hogy micsoda loserral mászkálsz, vagy te akarsz a cafka barátnőid előtt felvágni hogy ki futtat, vagy csak szimplán kései apakomplexusról van szó?

2008. jún. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Neked, kedves legutóbbi hozzászóló, úgy nézem, nemhogy 16 évesek, hanem korodbeli csajok sem jutnak. :)
2008. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%
A te véleményedre lehúzós balfaszkám viszont a kurva anyád sem kiváncsi és nem izgat ha nem tetszenek más marháknak az erkölcsi elveim!
2008. jún. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Itt pont ugyanannyira kíváncsiak az emberek az én véleményemre, mint a tiedre. Csak az a helyzet, hogy az enyémre többnyire adnak is. :) Szerintem keress magadnak egy másik honlapot, ahol kiélheted a felgyülemlett agresszivitásodat, mert az egy dolog,hogy anonim az oldal, de attól még bizonyítványt állítasz ki magadról.
2008. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%

Micsoda kiégettagyú balfaszok vannak mostanság hogy lassan családos ember korban az oviból válogatnak maguknak, még akkor is röhelyes ha te vagy az ország legérettebb 16 évese, én biztos képen köpném magam 28!! évesen középiskola alsó tagozatból válogatni. Kifordult ez a világ magából, aztán meg lehet magyarázni ezt is mindenféle szerelmi maszlaggal, de az csak mégröhelyesebben hat, a szerelem egyébként is csak egy múló kényszerképzet utána meg jön a sivár valóság.

Az őseid tisztában vannak vele hogy micsoda loserral mászkálsz, vagy te akarsz a cafka barátnőid előtt felvágni hogy ki futtat, vagy csak szimplán kései apakomplexusról van szó?

2008. jún. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
71%
Jó lenne befejezni ezt az értelmetlen vitát. Akinek a szerelem számokról szól, az csak nyugodtan keresgéljen kínosan ügyelve rá. Aki pedig szeret, az a szívére hallgasson. Az én Kedvesem is sokkal idősebb, és sosem voltam még ilyen boldog. Ha pedig tényleg komoly kapcsolatot akarok én nem is kezdenék kis 20 évesekkel. Azoknak csak egyre kell az ember, aztán továbbállnak. OK, van aki nem ért egyet, de nem kell mások tisztességes életét kritizálni. Kritizálja inkább a drogos, alkoholista huszonéveseket. (Tisztelet a kivételnek!)
2008. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
86%
Ha igazán szereted nem számít a kor.Bármelyikőtök lehet a fiatalabb ez pusztán az érzelmeken múlik. Ha ő az aki a legjobbat tudja nyújtani neked akkor ő való hozzád.Te még nagyon fiatal vagy nyilván nem ez lesz az egyetlen nagy szerelem az életedben,de ha nem hagyod hogy mások beleszóljanak akkor egy örök emlék maradhat amire majd örömmel gondolsz vissza később.Én most vagyok 28,van egy gyönyörű lányom, nemrég váltam el a férjemtől és most van egy 20 éves barátom akit imádok,de nyilván nem fog örökké tartani evvel tisztában vagyok,mivel neki még élnie kell mielőtt lekötné magát.De amíg nekünk így jó addig élvezni fogok minden vele eltöltött pillanatot és egyáltalán nem érdekel hány éves és ki mit szól a kapcsolatunkhoz.
2008. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
Nem akarok, durva vagy szemét lenni...de...16 évesen....azért...elég gáz, hogy ha nem találsz magadnak egy korban hozzád illőbb partnert...ha össze jössz egy ennyire "idős" sráccal, tuti hogy nem fog sokáig tartani...pont a kor miatt...és amúgy szerintem neki gázosabb...:S
2009. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!