Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha 13évesen összejönnék egy 17éves sráccal a csávó várna, hogy én nem akarok szexelni, meg ilyenek? Vagy inkább nem is lenne jo kapcsolat, és meg se probáljuk? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 23:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
hát mert az szánalom aki 13évesen lefekszik, ők nem szerelemből, hanem menőségből fekszenek le..Én NEM olyan vagyok. De szeretem a fiut:)
2013. aug. 18. 10:57
 12/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezt csakis te tudhatod hisz te ismered bár szerintem 4 év elég sok.. Köztem és a barátom közt 2 év van és nekem még az is soknak tűnik.. Ha neked meg ő lenne az első akivel lenne kapcsolatod akkor szerintem nem vele kéne kezdened mert jóval tapasztaltabb..De nagyon remélem hogy nem akarsz 13 évesen lefeküdni egy 17 éves sráccal. Nem sokkal vagyok nálad idősebb de ennyit azért tudok és remélem megfogadod a tanácsom ha meg nem akkor jogosan nevezhetnek r*****nak ;) De ahogy gondolod ne azért feküdj le vele mert menő hanem mert szereted és ő viszont szeret, ha lefeküdsz vele és ott hagy utána akkorát koppansz hogy az első egy ilyen volt és örökké sérti majd a kicsi szíved.. Elég érett vagy ahhoz hogy tudd mi a jó és mi a rossz.. Te döntésed sok szerencsét :)
2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1, Sztem sok az a 4 év de mivel nem ismerlek se téged sem a gyereket, így nyilván te kell lásd h mi lenne, bár azt tartsd szem előtt h bármi megtörténhet!! (ugye nem te leszel az első ember szerelmi bánattal de reméljük h nem így alakul)

2, Vagy kérdezd meg a barátnőidet (illetve ha olyanok a szüleid).

3, Az mi már h mindenki 'hü**e' de amikor olyan válasz jön amivel egyetértesz, ami téged támogat akkor az a 'normális'. Föltettél egy kérdést, ugye nem gondoltad h mindenki ösztönöz h vágjál bele? :D Ne lepődj meg, illetve ne tegyél majd föl kérdést itt amikor átba**nak mint s**rt a palánkon.

2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Cincogi válasza:
100%
Próbálkozni érdemes. Annyi, hogy ha érzed, hogy kezd nagyon a szexre menni a srác, és megbeszélés után sem változna semmi, akkor hagyd ott.
2013. aug. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez emberfüggő. Megpróbálni meg lehet!

:)

2013. aug. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) igazatok van, 1probát megér:)
2013. aug. 22. 13:13
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a pasim tény, hogy 16 én meg 13 vagyok de szerintem egyáltalán nem csak a sex- re hajt amúgy aludtunk már együtt de nem feküdtünk le (Ezt azoknak írok akik a mai 13 éveseket hülye ___csának tartják
2013. dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!