Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szerettem egy lányba aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem egy lányba aki tőlem 300-350kmre lakik. Mit tegyek? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Hát nemtudom hogy sikerült..:D de azt akarom kérdezni h akinek ilyen távkapcsai vannak azoknak hogymegy? hogy találkoznak? vonattal? stbstb, Mik a tapasztalataik
2009. okt. 28. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
130 km-re lakunk egymástól,vonattal,+busszal vagy kocsival megyünk,és hétvégente tudunk találkozni.
2009. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Távkapcs nem működik sokáig, ezt többszörösen is alá tudom támasztani. Találkozni meg összejárogatni lehet, idővel vagy költözzön oda az egyik, vagy pápá van. Ez tuti!!!
2009. okt. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha most elindulsz gyalog akkor holnap reggelre odaérsz!Hajrá!
2009. okt. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fasza ötlet. indulok is:D
2009. okt. 28. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam ebben a cipőben, rövidre is vettük ezt a távkapcsos vonatozós dolgot...összeköltöztünk! :)
2009. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

egyébként hány éves vagy?

és a lány?

2009. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16F én
2009. okt. 28. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is így jártam anno. Beleszerettem egy fiúba aki tőlem 350 km-re lakott. Mi így volt, hogy csak 2 havonta láttuk egymást. Nagyon nehéz volt, de szerettük egymást, tényleg. És úgy éreztük rosszabb lenne, ha másik egyáltalán nem lenne, a legjobb barátok lettünk és szükségünk volt a másikra.

Így 2,5 évig kellett kibírnunk, mert az iskola máshova kötött minket. Most költöztünk össze :)


-Egyrészt akinek nagyon fontos a szex és nem bír várni, az ebbe ne kezdjen bele. Mármint, hogy a partnerénél is fontosabb.

-Aki nem tud telefonon vagy msn-en sok időt szakítani a párjára, az szintén ne kezdjen bele. Egy csomó dolgot kell majd így tisztáznotok, és itt nem látod a másik reakcióit, könnyebb félreérteni egymást.

-Ha rettenetesen féltékeny típus vagy és nem tudsz megbízni a párodban, akkor se kezdj bele, mert senki sem tűri el, ha ellenőrizni próbálják vagy bizalmatlanok vele szemben. Legalábbis hosszú távon.


-Legyen valami közös célotok, ami reményt ad. Mi mindig azt mondtuk 2,5 év és összeköltözünk. Aztán ugye, ha a másiknak már nagyon hiányoztunk ezzel próbáltuk tartani egymásban a lelket.

-Tudni kell, hogy mindenki máshogy éli meg. Nekem pl. az volt a rossz amikor a búcsúztunk. Utána egy héttel nekem nagy szükségem volt a párom megértésére és figyelmére, mert nagyon ki tudtam készülni. Ő viszont akkor készült ki leginkább, amikor hetek óta nem találkoztunk. Hiába közeledett az idő, ő csak azt érezte, hogy nem lehet velem. Akkor nekem kellett megértőnek és türelmesnek lennem.


Ennyit tudok hozzáfűzni :)

2009. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mi is távkapcsolatban élünk,ezért igazat adok az utolsónak. Ha pl összekaptunk,amikor nem voltunk együtt,addig roszs kedvünk volt amig nem találkoztunk.Ennyiből nagyon rossz.Most pl itt vagyok nálunk,ő iskolában van most is még,várom haza és megyek elé:)

Mi hetente szoktunk találkozni,szerintem kibirható.

De nagyonn távolságnál más a helyzet,na meg a sok utazás költsége is számít szerintem.Aki anyagilag nem tudja megengedni magának ezt,az se válalljon távkapcsolatot.

De pl a távkapcsolatban kevésné észrevehető a megcsalás,szóval ez is hátrány lehet.

2009. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egy pesti srácba szerettem bele,veszprémi vagyok és szerintem meg lehet oldani, kitartás! ÉN IS SZENVEDEK
2010. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!